MENÜ ☰
Volimax
Pilot Garage Kartal
Kadıköy Gazetesi » Manşet, Toplum » Fortıs Bank Türkiye’de Tüm Bireysel Krediler masrafsız
Fortıs Bank Türkiye’de Tüm Bireysel Krediler masrafsız


Fortis Bank Türkiye, bireysel müşterilerinin ihtiyaç ve beklentilerini karşılamaya yönelik yeni bir kredi kampanyası hazırlayarak, aynı anda tüm bireysel kredi ürünlerinde masraf alımına son verdi. Kampanya kapsamında Fortis Bank Türkiye müşterileri ihtiyaç, otomobil, mortgage ve ipotekli nakit kredi ürünlerinde masraf ödemeyecekler.

Fortis Bank Türkiye, tüm bireysel kredilerini masrafsız sunmaya başladı. Düzenlenen kredi kampanyası sayesinde Fortis Bank Türkiye müşterileri, evden arabaya, okuldan düğüne, mutfaktan tatile, dekorasyondan mobilyaya, beyaz eşyadan tatil ve sağlık harcamalarına kadar tüm ihtiyaçları için aldıkları bireysel kredilerde masraf ödemeyecekler. Masrafsız bireysel krediler ayrıca, kefilsiz ve TaksitStop özellikli olarak sunulacak. Yılda 2 aya kadar taksit atlatma imkanı veren TaksitStop uygulaması ile Fortis Bank Türkiye müşterileri ihtiyaç duymaları halinde kredibilitelerini bozmadan her yıl 2 aya kadar taksitlerini erteleyerek, kredi vadelerini uzatabiliyorlar.

Masrafsız bireysel krediler hakkında Fortis Bank Türkiye’nin tüm şubelerinden, 444 0 144 Fortis Telefon Bankacılığı’ndan ve www.fortis.com.tr’den ayrıntılı bilgi alınabilir.

📆 30 Nisan 2010 Cuma 11:23   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ABS Kör Kalıp
Şeref Bey Döner

KADIKÖY'DE HAVA

İSTANBUL

BLOG

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Üzgünüm, şu anda etkin anket yok.

BAĞLANTILAR