MENÜ ☰
Volimax
Pilot Garage Kartal
Kadıköy Gazetesi » Manşet, Toplum » Garanti Koza’dan Çamlıca’ya lüks dubleks konut projesi
Garanti Koza’dan Çamlıca’ya lüks dubleks konut projesi


Sahip olduğu 62 yıllık deneyim ile Türk inşaat sektörünün en köklü şirketlerinden biri olan Garanti Koza, başarılı mimar Murat Tabanlıoğlu ile Çamlıca’da yepyeni bir konut projesine imza atıyor. Yaptığı kaliteli işlerle tanınan Garanti Koza, Avrupa yakasından sonra bu kez de Anadolu yakasını ultra lüks bir dubleks konut projesiyle tanıştırıyor.  

Gayrimenkul sektöründeki 62 yıllık tecrübesi ile yurtiçi ve yurtdışında birçok önemli konut-taahhüt işine imza atan Garanti Koza, portföyüne yepyeni bir proje daha ekledi. Anadolu yakasının gözde semti Çamlıca’da 9 bin metrekarelik alan üzerine inşa edilecek olan 10 blokluk konut projesi, başarılı işleriyle tanınan Garanti Koza yöneticileri ve Mimar Murat Tabanlıoğlu’nu biraraya getirdi.

 

Garanti Koza Yönetim Kurulu Başkanı Şükrü İlkel ve Mimar Murat Tabanlıoğlu’nun imzalarıyla start alan yeni proje, lüks konut sektörüne yeni bir soluk getirerek, “kişiye özel” seçimleri içerecek. Şükrü İlkel yeni projeleriyle ilgili yaptığı değerlendirmede “Murat Tabanlıoğlu gibi kendi alanında köklü bir gelenekten gelen, başarılı ve yaptıklarıyla adından söz ettiren bir mimar ile çalışacak olmaktan mutluluk duyuyoruz. Sadece kaliteli işlere imza atma prensibiyle yoluna devam eden Garanti Koza’nın, yeni konut projesi ile Çamlıca bölgesinde ve sektörde önemli bir fark yaratacağına inanıyoruz.” dedi.

Yurtiçi ve yurtdışında birçok tanınmış işe imza atan ve mesleğini “tasarım yönetimi” bilgisiyle kaynaştırmayı başaran ender mimarlardan olan Murat Tabanlıoğlu’nun imzasını taşıyacak olan yeni Garanti Koza projesi, Çamlıca’da yer alan diğer konut projelerinden konsept olarak farklılaşarak geleneksel Türk mimarisi ve çağdaş çizgilerin sentezinden oluşacak. Projede yer alacak konutların en dikkat çekici yönü de satın alanların isteğine göre dizayn edilebilecek ve bahçe ve çatı dubleks alternatifleriyle satılabilecek olması.

 

Garanti Koza Hakkında

Garanti Koza, 1948’de kuruluşundan bu yana, üstün kalite anlayışı çerçevesinde tamamladığı önemli projelerle kazanılan haklı bir ün kazanmış, güçlü bir inşaat firmasıdır. Barajlardan HES’lere, sulama projelerinden diğer alt yapı tesislerine, havalimanlarından metro ve karayollarına kadar farklı alanlarda inşaat projelerine imza atan Garanti Koza’nın yüksek teknoloji içeren endüstriyel tesisler, çok katlı iş ve ticaret, turizm, konut, hastane, marina, kentsel ve kent dışı geliştirme projelerinin yanı sıra ihtisas gerektiren tarihi renovasyon projeleri de bulunmaktadır. Garanti Koza, 2004 yılından itibaren sahip olduğu taahhüt deneyimlerini gayrimenkul geliştirme alanında değerlendirerek yeni araziler geliştirmek ve konut sektöründe büyümek hedefiyle yoluna devam etmektedir.

Galeri
Etiketler: , , , , ,
📆 27 Nisan 2010 Salı 12:04   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ABS Kör Kalıp
Şeref Bey Döner

KADIKÖY'DE HAVA

İSTANBUL

BLOG

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Üzgünüm, şu anda etkin anket yok.

BAĞLANTILAR