MENÜ ☰
Volimax
Pilot Garage Kartal
Kadıköy Gazetesi » Etkinlikler, Manşet, Toplum » Colgate çocuk karnavalında anneler ve miniklerle buluştu!
Colgate çocuk karnavalında anneler ve miniklerle buluştu!


Dünyada diş hekimlerinin bir numaralı tavsiyesi Colgate, Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı için her yıl geleneksel olarak düzenlenen Swissôtel Çocuk Karnavalı kapsamında 25 Nisan Pazar günü anne ve çocuklarla buluştu.

AÇEV yararına düzenlenen organizasyona katılan Colgate, çocuklarının sağlığına önem veren annelerin onlarla her gün birlikte, düzenli diş fırçalamasının önemini anlattı. Colgate, çocukları için model oluşturdukları için öncelikle “annelerin” ağız bakımına önem vermeleri gerektiğini vurguladı.

 

Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla 25 Nisan Pazar günü İstanbul Swissôtel’de düzenlenen Çocuk Karnavalı, birbirinden renkli etkinliklere sahne oldu. Çocuklar yararına yapılan ve geliri ACEV’e bağışlanacak olan karnaval, anneler ve minikler için hem eğlenceli hem de oldukça öğretici geçti. Anneler ve çocuklarla buluşmak ve AÇEV’e destek olmak için karnavalda yer alan Colgate, dünyada onlarca yıldır çocuklara diş fırçalamayı öğreten sevimli çizgi karakterleri Doktor Parlakdiş ve Doktor Tavşan ile minikleri hem eğlendirdi, hem dişlerini  nasıl doğru fırçalamaları gerektiğini gösterdi. “Doktor Parlakdiş ve Doktor Tavşan” çizgi filmi, çocuklara ve annelerine eğlenceli vakit geçirtirken, ağız bakımının önemini de hatırlattı. Karnavala katılan minikler, Colgate kahramanlarıyla fotoğraf çektirebilmek için birbirleriyle yarıştı.

 

Çocuklar kadar annelerinin de ilgi gösterdiği Colgate standında ağız bakım danışmanları annelere, çocuklarının gelecekte daha sağlıklı dişlere sahip olmaları için bu alışkanlığı erken yaşlarda kazandırmaları gerektiğinden bahsetti. Colgate, çocukları için model oluşturduklarından önce annelerin ağız bakımına önem vermeleri ve her gün çocuklarıyla birlikte dişlerini fırçalamaları gerektiğini vurguladı. Çocuklara çizgi film CD’si, annelere Colgate Total numuneleri ve broşürlerin de hediye edildiği karnavalda yapılan çekilişle, 3 şanslı minik ve ailesi Colgate’ten muhteşem birer ürün sepeti kazandı.

Galeri
📆 27 Nisan 2010 Salı 11:26   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ABS Kör Kalıp
Şeref Bey Döner

KADIKÖY'DE HAVA

İSTANBUL

BLOG

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Üzgünüm, şu anda etkin anket yok.

BAĞLANTILAR