MENÜ ☰
Volimax
Pilot Garage Kartal
Kadıköy Gazetesi » Belediye, Eğitim, Flaş, Genel, Toplum » BELEDİYEDEN ÖĞRENCİLERE KIRTASİYE YARDIMI
BELEDİYEDEN ÖĞRENCİLERE KIRTASİYE YARDIMI


Sabri Taşkın Özel Eğitim ve İş Uygulama Merkezi’ne Kartal Belediyesi kırtasiye yardımı yaptı.

Kartal Belediyesi Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü’nün engellilere yönelik yardım faaliyetleri devam ediyor.  Kartal Çavuşoğlu’nda bulunan Sabri Taşkın Özel Eğitim ve İş Uygulama Merkezi’ne giderek hem sorunlarını dinleyen, hem de öğrencilere kırtasiye yardımı yapan Kartal Belediyesi Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü öğrencilerin defter, kalem, gibi eksiklerini tamamladı.

 

Kartal Belediye Meclisi Engelliler Komisyonu üyesi Mustafa Yüksel’in yanı sıra, Kartal Belediyesi Sosyal Yardım İşleri Müdürü Sedat Ertekin ve Engelliler Koordinasyon Birimi Başkanı Özgür Uğur’un da bulunduğu heyet okul müdiresi Naife Öztuğ’u ziyaret etti.

 

Öztuğ okulun öğrencilerinin 6 yaşından 23 yaşına kadar değişen bir aralıkta olduğunu ve otizmli çocuklara da eğitim verdiklerini söyledi. Yapılan kırtasiye yardımına teşekkür eden Öztuğ, Kartal Belediyesi Meclisi Mustafa Yüksel ve Sosyal Yardım İşleri Müdürü Sedat Ertekin’den okulun bazı problemleri ile ilgili de yardım istedi.

 

Sabri Taşkın Özel Eğitim ve İş Uygulama Merkezi’ne daha önce de sağlık odası yine Kartal Belediyesi tarafından yapıldı. Okulda dolap yardımı da yapıldı ve sınıflara ayna konuldu.

📆 17 Nisan 2015 Cuma 10:44   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ABS Kör Kalıp
Şeref Bey Döner

KADIKÖY'DE HAVA

İSTANBUL

BLOG

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Üzgünüm, şu anda etkin anket yok.

BAĞLANTILAR