MENÜ ☰
Volimax
Benim de şirketim var | trink
Kadıköy Gazetesi » Flaş, Genel, Toplum » KARTAL’DA HUZUR TOPLANTISI
KARTAL’DA HUZUR TOPLANTISI


Kartal ilçesinin de huzur toplantısı yapıldı.

 

İlçe Emniyet Müdürü Efkan Korkmaz’ın yönettiği   toplantıya  Kartal Belediyesi Başkan Yardımcısı Ömer Fethi Gürer, CHP İlçe Başkanı Erdal Kıskanç, CHP Kadın Kolları Başkanı Refika Öztürk, Kartal Cemevi  Vakfı  Başkanı İsmail Saçlı, Kartal İlçe Müdürleri, siyasi parti temsilcileri, Kartal mahalle muhtarları, okul müdürleri, okul öğrencileri ve basın mensupları ile yurttaşlar katıldı.

 

Kartal’da İlçe Emniyet Müdürü Efkan Korkmaz, müdür yardımcıları ile sorunları dinledi ve açıklamalarda bulundu. Korkmaz, Kartal’da huzurun sürekliliği için herkesim ile işbirliğinin önemine değindi.  Kartal’da rakamsal olarak hırsızlık olaylarında azalmaya dikkat çekti. Uyuşturucu ile mücadele ve okul önlerinde güvenlik konularına değindi. Özellikle öğrencilerin sorular sormasını istedi ve öğrencilerden gelen soruları tek tek yanıtladı.

 

Muhtarlarda, mahalleri ile ilgili sorunları dile getirdi. İlçe Emniyet Müdürü Efkan Korkmaz, basın mensuplarının sorularını da yanıtladı. Korkmaz, uyuşturucu ve diğer sorunlarda verilen eğitimlerden söz etti.  Öğrenciler minibüs sürücülerine yönelik eğitim verilmesi, okul önlerinde daha çok süre polislerin görev yapması, çocuk motosiklet sürücülerinin yarattığı sorunlara eğilinmesi isteklerini not alan Korkmaz, bu konularda yapılan çalışmaları sıklaştıracaklarını belirtti.

 

Minibüs kullanıcılarının davranışlarına yönelik soru üzerine Kartal Belediyesi Başkan Yardımcısı Ömer Fethi Gürer’de, minibüs sürücüleri ve diğer esnaflar için 24 Mayıs 2015 tarihinde Hasan Ali Yücel Kültür Merkezi’nde Kartal Belediyesi ile esnaf odalarının müşteri ilişkilerine yönelik bir eğitim etkinliği yapılacağını açıkladı.

 

📆 16 Nisan 2015 Perşembe 13:05   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ABS Kör Kalıp

KADIKÖY'DE HAVA

İSTANBUL

BLOG

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Üzgünüm, şu anda etkin anket yok.

PUAN DURUMU - SÜPER LİG

BAĞLANTILAR