MENÜ ☰
Volimax
Şeref Bey Döner
Benim de şirketim var | trink
Kadıköy Gazetesi » Atatürk, Bostancı, Flaş, Genel, Toplum » Adalar Kültür Derneği Fwd: Endülüs Gezisi
Adalar Kültür Derneği Fwd: Endülüs Gezisi


Malaga’dan Madrid’e Endülüs      Sevilla,Cordoba,Granada,Toledo

26-30 Eylül 2015 Cumartesi-Çarşamba 4 gece 5 gün

  1. GÜN: 26 EYLÜL 2015 CUMARTESİ

Servis otobüsümüzle saat 5.45’te Bostancı’dan, 6.00’da Mecidiyeköy’den (Murat Muhallebicisi önünden) hareketle Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminali’nde 07.00 buluşma. 09.00 THY İstanbul-Malaga uçuşu ile seyahat başlangıcı, Endülüs kültürüne giriş kapımız Malaga’da, panoromik kent gezisi ve Malaga doğumlu Pablo Picasso hatırasının yaşatıldığı müze ziyaretleri sonrası Granada yolculuğu. Kente varış ve otele yerleşme. Akşam yemeği ve geceleme Granada otelde.

  1. GÜN: 27 EYLÜL 2015 PAZAR

Kahvaltı sonrası Granada’da kent turu; Önce dünyanın en muhteşem saraylarından biri olan ve Endülüs mimarisinin en estetik örneklerinden biri kabul edilen Elhambra’yı bahçeleriyle birlikte gezerek başlıyoruz. Daha sonra Granada’nın en eski semtlerden biri olan ve carmen denilen bahçeli, duvarları çini tabak dekorasyonlu evleriyle ünlü Albaizin’in sokaklarında dolaşıyoruz. Bibirambla Meydanı geçişi ile kent turu sonu, serbest zaman ve akşamüstü Granada’dan ayrılarak Sevilla yolculuğu. Otele yerleşme. Farklı mekanda akşam yemeği ve Flamenko Gecesi katılımı ile gün sonu. Geceleme Sevilla otelde.

  1. GÜN: 28 EYLÜL 2015 PAZARTESİ

Kahvaltı sonrası Sevilla panoramik gezisi: Plaza de Espana,  1992 Fuarı mekanları, Roma döneminden kalma semtler Triana ve Carmona, Altın Kule, San Telmo Sarayı. Panoramik geçiş sonrası Endülüs sanat ve mimarisinin bir diğer incisi Alcazar Sarayı ve İspanya’nın en ünlü katedrali, bir zamanların eski ulucamii, Santa Maria Katedrali’ni geziyoruz. Program sonu ile Cordoba yolculuğu. Kente varış otele yerleşme. Akşam yemeği ve geceleme otelde.

4.GÜN: 29 EYLÜL 2015 SALI

Kahvaltı sonrası Cordoba’da Dünyaca ünlü La Mezquita (Cordoba Camii), La Juderia, Çiçekler Sokağı görülüp gezilecek yerler arasında. Cordoba’dan ayrılarak Toledo yolculuğu. Toledo’ya varış ile kent programı; Görkemli Toledo Katedrali, Santa Tome Kilisesi, Transito Sinagogu, Almodovar Meydanı, Alcantara Köprüsü görülüp gezilecek yerler arasında. Madrid yolculuğu. Otele yerleşme. Akşam yemeği ve geceleme Madrid otelde. Geceleme ve akşam yemeği Madrid’de otelde.

 

5.GÜN: 30 EYLÜL 2015 ÇARŞAMBA

Kahvaltı sonrası Madrid turu. Kısmen yürüyerek yapılacak olan panoramik kent gezisi;  Puerto del Sol Meydanı, Alcala kapısı, Sibele ve Neptün Çeşmeleri, Cervantes Parkı, İspanya Meydanı, Atocha Tren İstasyonu, Madrid Boğa Güreşleri Arenası, Grand Via Caddesi, Plaza de Orient Meydanı, Castellana Bulvarı ve Plaza Mayor görülecek mekanlar arasında. Dileyen misafirler ile Prado Müzesi ziyareti sonrası. Akşam yemeği ve havalimanı transferi. THY tarifeli 23.55 seferi ile İstanbul uçuşu. Atatürk Havalimanı’na varış ile program sonu.

KATILIM DETAYI

İki kişilik odada kişi başı: 1025 €   Tek kişi konaklama farkı: 185 €

Ödeme planı: 30 Nisan 2015’e kadar 300 €, 31 Temmuz 2015’e kadar 300 €, tur katılımında 425 € ve sözkonusu ise tek kişi konaklama farkı

DAHİL HİZMETLER

* THY tarifeli seferleri ile İstanbul-Malaga/Madrid-İstanbul uçuşları ve tüm havalimanı vergileri

* Tüm program boyunca turistik araç ile tüm ulaşım ve tüm çevre gezileri

* Granada 1, Sevilla 1, Cordoba 1, Madrid 1 gece olmak üzere toplam 4 gece 4* otellerde sabah kahvaltısı dahil konaklama

* Özel mekanlarda ve otellerde alınacak 4 adet akşam yemeği

* Sevilla’da Flamenko gecesi katılımı, gecede ikramlar

* Ülkede rehberlik hizmetleri, genel ülke ve kentler üzerine bilgiler içeren kitapçık

* Zorunlu yurtdışı seyahat sigortası

* Sadece Elhamra Sarayı rezervasyonlu müze giriş biletleri

DAHİL OLMAYANLAR

* Dahil hizmetlerde belirtilmeyen müze ve ören yeri giriş ücretleri

* Tüm öğle yemekleri, tüm yemeklerde içecekler

* Yurtdışı çıkış fonu 15 TL

* Schengen vize 130 €

Yeşil pasaport için vize uygulaması yoktur

Belirtilen evrakların teslimi ile başvuru ve sonuç takibi çalıştığımız tur şirketi Butik 12 tarafından yapılır. Parmak izi uygulaması nedeniyle vize alacak katılımcının vize kabul merkezini ziyareti zorunludur.

📆 15 Nisan 2015 Çarşamba 10:34   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ABS Kör Kalıp

KADIKÖY'DE HAVA

İSTANBUL

BLOG

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Üzgünüm, şu anda etkin anket yok.

BAĞLANTILAR