MENÜ ☰
Volimax
Şeref Bey Döner
Benim de şirketim var | trink
Kadıköy Gazetesi » Flaş, Genel, Toplum » NARS Christopher Kane iş birliğiyle göz alıcı bir koleksiyon!
NARS Christopher Kane iş birliğiyle göz alıcı bir koleksiyon!


Cesur renkleri yenilikçi formülleri ve cüretkar marka kimliğiyle makyaj trendlerini belirleyen NARS ve londra merkezli iskoç moda tasarımcısı christopher kane iş birliğiyle ortaya çıkan koleksiyon, neonun tabiatından ve yalın gölgelerden ilham alıyor.

 

sıcacık kırmızı, pembe ve mor tonlarının hakim olduğu canlı bir yaza hazırmıyız?

 

 

2012 yılından bu yana Londra Moda Haftası iş birlikçileri NARS ve Christopher Kane, sıra dışı yaratıcılıkla desteklenen canlı renklere sahip bir koleksiyona imza attı.

 

NARS 2015 İlkbahar-Yaz koleksiyonu kapsamında sınırlı sayıda üretilen “Neoneutral” koleksiyonu, neon renkler ve natürelliği bir arada sunuyor. Neon renklerden ve onları tamamlayan yalın gölgelerden esinlenerek tasarlanan koleksiyon, NARS’ın ikonik ve cüretkar güzellik felsefesi ve Christopher Kane’in sıra dışı ve heyecanlı tasarımlarını yansıtıyor.

 

“Neoneutral” koleksiyonu göz farları, allıklar, ikonik multiple ürünü ve dudak parlatıcılarından oluşuyor. Nötrün neonla buluştuğu yeni bir versiyon yaratan koleksiyonda; gözler parıltılı pembe altınlar, pembe lilalar, ve morlarla pekiştiriliyor, yanaklar yumuşak bej ve sıcak pembe ile renkleniyor, dudaklar neon pembe ve mercanın yüksek parlaklığıyla dolgunlaşıyor.

 

NARS Kurucusu ve Kreatif Direktörü François Nars’ın “Makyaj bir gardırop gibi olmalıdır. Sizin üzerinizde büyük etkisi olan renkleri buluşturmaktan ibarettir” dediği koleksiyonu Christopher Kane “Çoğu zaman neonları nötr olarak kullanırım. Tazedirler ve ilham verirler” sözleriyle tanımlıyor.

 

📆 11 Nisan 2015 Cumartesi 11:28   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ABS Kör Kalıp

KADIKÖY'DE HAVA

İSTANBUL

BLOG

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Üzgünüm, şu anda etkin anket yok.

BAĞLANTILAR