MENÜ ☰
Volimax
Pilot Garage Kartal
Kadıköy Gazetesi » Belediye, Flaş, Genel, Toplum » EĞİTİM-BİR-SEN ENSAR VAKFI’NI ZİYARET ETTİ
EĞİTİM-BİR-SEN ENSAR VAKFI’NI ZİYARET ETTİ


Türkiye’nin 350 Bine yaklaşan üyesiyle en büyük sendikası olan Eğitim-Bir-Sen’in Sultanbeyli Temsilciliği Ensar Vakfı’nı ziyaret etti.

Ziyarette Sultanbeyli Belediye Başkan Yardımcısı Nizamettin Arslan, Ensar Sultanbeyli Şube Başkanı Ali TOMBAŞ ve yönetim kurulu üyeleri, Eğitim-Bir-Sen Sultanbeyli İlçe Başkanı Fatih BAYDAR ve sendika yönetim kurulu üyeleri yer aldı.

Sultanbeyli’de 1000. üyesini yaparak kendisine rakip sendikaların üyelerinin toplamından daha fazla üyeye sahip olan Eğitim-Bir-Sen, kardeş kuruluş olarak tanımladıkları Ensar Vakfı’nı ziyaret ederek desteklerini bildirdiler.

Eğitimde, erdemli, ahlaklı, değerlerine sahip olan vatandaş yetiştirme parolasıyla yola çıkan Ensar Vakfı’nın çalışmalarını desteklediklerini söyleyen Eğitim-Bir-Sen Sultanbeyli İlçe Başkanı Fatih BAYDAR, eğitimin tüm yükünün üzerlerinde olduğunu, binlerce eğitim çalışanıyla eğitimle ilgili her soruna karşı duyarlı olduklarını, eğitim adına yapılacak çalışmalarda en önde yer almak istediklerini ifade etti.

Milli manevi değerlerine sahip insanların yetişmesinin birinci hedefleri olduklarını ifade eden BAYDAR, “Bizler çalışanlarımızın özlük haklarının savunmanın yanında “Değerler Sendikacılığı” parolasıyla yola çıktık. Binlerce yıllık tarihimiz, kültürümüz ve inanç sistemimizle yoğrulmuş, kadim medeniyetimizin kodlarını iyi bilen insanların yetişmesi bizim en önemli amaçlarımızdan birisidir. Dolayısıyla Ensar Vakfı gibi kardeş kuruluşlarla kendimizi ayrı tutmuyoruz. Eğitim adına yapılacak her çalışmada Ensar Vakfı’yla bir ve beraber olmak arzusundayız” dedi.

Ensar Vakfı Sultanbeyli Şube Başkanı Ali Tombaş, Eğitim-Bir-Sen’in gerçekleştiği ziyaretten duydukları memnuniyeti ifade ederek, sendika yetkililerine teşekkürlerini iletti. Eğitimin ülkenin geleceği için öneminden bahseden TOMBAŞ, “Bizler ülkemiz ve milletimizin için var gücümüzle mesai harcıyor, koşturuyoruz. Topluma yapılacak en büyük hizmet eğitim için yapılacak hizmetlerdir. Bu kurumları bunun için açtık. Önemli olan bu kurumların içini doldurmak ve gençlerimizin yetişmesini sağlamaktır” dedi.

Ziyarette Eğitim-Bir-Sen ve Ensar kardeşliği vurgulandı. Karşılıklı dilek ve temennilerde bulunuldu ve ziyaret sona erdi.

📆 09 Nisan 2015 Perşembe 13:29   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ABS Kör Kalıp
Şeref Bey Döner

KADIKÖY'DE HAVA

İSTANBUL

BLOG

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Üzgünüm, şu anda etkin anket yok.

BAĞLANTILAR