MENÜ ☰
Volimax
Benim de şirketim var | trink
Kadıköy Gazetesi » Flaş, Genel, Toplum » FADİK SEVİN ATASOY, “CINEMA AT THE EDGE CATE FİLM FESTİVALİ’NİN JÜRİ ÜYESİ OLACAK!!!
FADİK SEVİN ATASOY, “CINEMA AT THE EDGE CATE FİLM FESTİVALİ’NİN JÜRİ ÜYESİ OLACAK!!!


Önceki yıllarda jüri başkanlığını ünlü oyuncu Susan Sarandon’ın yaptığı Los Angeles’ta her yıl düzenlenen ve Hollywood starlarını bir araya getiren “Cinema at the Edge Cate Film Festivali’nde, 9-12 Nisan tarihleri arasında jüri koltuğuna oturacak.

 

Uzun metraj ve kısa film alanında uluslar arası bağımsız filmlerin yarışacağı festival ile ilgili Fadik Sevin Atasoy, “Ülkemi Amerika da temsil eden bir oyuncu olarak böyle bir festivalde jüri üyesi olacak olmak beni onurlandırdı.

 

Jüri üyeliği dışında 11 Nisan da Amerikan film endüstrisinin önde gelen isimlerinin yer alacağı panelde Türk Sineması ve iki ülke arasındaki ortak yapımlar sürecinde izlenmesi gereken adımlar üzerine konuşmacı olarakta yer alacağım.

 

Bu da çok heyecan verici benim için. Bu festivalde sinema alanında yetkin bir merci olarak anılmaktan ve jüri üyesi olarak yer almam için teklif almaktan çok mutluyum” dedi…

 

📆 09 Nisan 2015 Perşembe 10:07   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ABS Kör Kalıp

KADIKÖY'DE HAVA

İSTANBUL

BLOG

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Üzgünüm, şu anda etkin anket yok.

PUAN DURUMU - SÜPER LİG

BAĞLANTILAR