MENÜ ☰
Volimax
Pilot Garage Kartal
Kadıköy Gazetesi » Flaş, Genel, Toplum » VATAN PARTİSİ MİLLETVEKİLİ TAM ADAY LİSTESİ
VATAN PARTİSİ MİLLETVEKİLİ TAM ADAY LİSTESİ


Meselemiz oyları bölmek değil türkiye’yi birleştirmek.

Vatan Partisi heyeti, YSK’ya 550 adayın yer aldığı listeyi teslim ettikten sonra bir basın açıklaması yaptı. Vatan Partisi Genel Sekreteri Serhan Bolluk, adaylar arasında kadınların, emekçilerin ve gençlerin çoğunlukta olduğunu vurguladı. “Türkiye’nin her kesiminden zengin bir listeyle Meclis’i değiştirecek bir listeyle başvurduk” diyen Bolluk, “Önce o Meclis’i değiştireceğiz. O Meclis artık eski Meclis olmayacak; ardından da iktidar yolu görünüyor. 7 Haziran’dan sonra bütün milletimize çok güzel müjdeler vermek üzere yoldayız. Bu önümüzdeki 2 ay çok önemli. Türkiye önemli gelişmelere gebe. Türkiye Vatan Partisi’ni iktidara yürürken görecek” açıklamasını yaptı.

Bolluk, “Sol oyları böldüğünüzü düşünmüyor musunuz?” sorusuna şu yanıtı verdi: “Sol ya da sağ oy diye bir meselemiz yok. Biz bütün milletimizden oy talep ediyoruz. Oyları bölmek diye bir meselemiz yok. O Meclis, ya eski tas eski hamam olacak, hiçbir şey değişmeyecek, Türkiye daha beter olacak ya da Vatan Partisi Meclis’e girecek ve bütün Türkiye değişecek. Bu seçimde AKP ve Vatan Partisi iki rakip partidir. Hem iktidarı değiştirmek, bütün Türkiye’yi içinde bulunduğu belalardan çıkarmak, Türkiye’yi huzura, refaha ve barışa kavuşturmak üzere geliyoruz. Bölmek değil, birleştirmek için geliyoruz. Vatan’da birleştik ve birleştirmek için geliyoruz.”

Vatan Partisi Genel Başkan Yardımcısı Turgut Okyay da “Önümüzdeki seçimin en önemli özelliği, Vatan Partisi’nin iktidar adayı olmasıdır. Vatan Partisi, vatanını sevenlerin, devleti, halkı düşünenlerin partisidir. Biz bu konuda üzerimize düşen görevi yapıyoruz” dedi.

📆 08 Nisan 2015 Çarşamba 12:37   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ABS Kör Kalıp
Şeref Bey Döner

KADIKÖY'DE HAVA

İSTANBUL

BLOG

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Üzgünüm, şu anda etkin anket yok.

BAĞLANTILAR