MENÜ ☰
Volimax
Pilot Garage Kartal
Kadıköy Gazetesi » Belediye, Flaş, Genel, Toplum » VALİ ŞAHİN İADE-İ ZİYARETLERDE BULUNDU
VALİ ŞAHİN İADE-İ ZİYARETLERDE BULUNDU


İstanbul Valisi Vasip Şahin, Kartal Kaymakamlığı ile Belediye Başkanlığına, Amerika Birleşik Devletleri Başkonsolosluğuna, Türk Kalp Vakfına ve Marmara Grubu Stratejik ve Sosyal Araştırmalar Vakfı’na iade-i ziyaretlerde bulundu.

 

İlk ziyaretini Kartal Kaymakamlığı’na gerçekleştiren Vali Şahin, Kaymakam Cemil Aksak, Belediye Başkanı Altınok Öz ve daire müdürleri tarafından karşılandı. Ziyareti sırasında Kaymakam Aksak ve Başkan Öz ile bir süre sohbet eden Vali Şahin, başta asayiş, eğitim ve sağlık konuları olmak üzere ilçedeki hizmetler hakkında bilgi aldıktan sonra Kartal Belediyesi’ne geçti.

 

Kaymakam Aksak eşliğinde Belediye’ye geçen Vali Şahin, Başkan Öz, yardımcıları ve belediye personelleri tarafından karşılandı. Vali Şahin, ilçede yürütülen projeler hakkında bilgi aldıktan sonra Kartal ilçesinden ayrıldı.

 

Daha sonra İstinye’de bulunan ABD Başkonsolosluğu’na ziyarette bulunan Vali Şahin, Başkonsolos Charles Hunter ile bir süre makamında görüştükten sonra Türk Kalp Vakfı’na geçti.

 

Türk Kalp Vakfı Başkanı Semiramis Sekban, yardımcıları, yönetim kurulu üyeleri ve Onursal Başkan Çetin Yıldırımakın ile görüşme yapan Vali Şahin, vakfın çalışmaları hakkında bilgi aldı.

 

Vali Şahin son olarak Marmara Grubu Stratejik ve Sosyal Araştırmalar Vakfı’nı ziyaret etti. Başkan Dr. Akkan Suver, Genel Sekreter Dr. Fatih Saraçoğlu ve yönetim kurulu üyeleri ile bir araya gelen Vali Şahin, vakfın faaliyetleri ve 7-9 Nisan tarihleri arasında düzenleyecekleri “Entelektüel Kapitalizm” başlıklı 18. Avrasya Ekonomisi Zirvesi hakkında bilgi

📆 07 Nisan 2015 Salı 11:13   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ABS Kör Kalıp
Şeref Bey Döner

KADIKÖY'DE HAVA

İSTANBUL

BLOG

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Üzgünüm, şu anda etkin anket yok.

BAĞLANTILAR