MENÜ ☰
Volimax
Pilot Garage Kartal
Kadıköy Gazetesi » Belediye, Eğitim, Flaş, Genel, Toplum » KARTAL’DA “YETENEK SİZSİNİZ TÜRKİYE”YE HAZIRLANAN GENÇLERE BELEDİYEDEN DESTEK
KARTAL’DA “YETENEK SİZSİNİZ TÜRKİYE”YE HAZIRLANAN GENÇLERE BELEDİYEDEN DESTEK


Kartal’da “Yetenek Sizsiniz Türkiye” yarışmasında sirk sanatları ile ilgili sunumları ile finale kalan gençleri hazırlık çalışmalarında Kartal Belediyesi Başkan Yardımcısı Ömer Fethi Gürer ziyaret etti.

 

Kartal Belediyesi’ne ait Yakacık Yaşam Kalitesi Yükseltme Merkezi’nde çalışmalarını sürdüren Semih Yalçın, Muhammed Öz, Mehmet Oral ve eğitmenleri Zeynel Orak ile görüşen Kartal Belediyesi Başkan Yardımcısı Ömer Fethi Gürer ekibe başarı diledi.

 

TV 8 kanalında yarışmaya katılacak olan gençlerden Semih Yalçın yurtdışında sirk sanatları eğitimi alıyor. Semih Yalçın ile Muhammed Öz ve Mehmet Oral’ın çalışmalarını bir süre izleyen Kartal Belediyesi Başkan Yardımcısı Ömer Fethi Gürer, Kartal Belediye Başkanı Op. Dr. Altınok Öz’ün gençlerin beceri ve yeteneklerine göre desteklenmesini istediğine vurgu yaparak, “Okullarda da farklı projelere belediye olarak destek sağlıyoruz.

 

Kartallı gençlerin “Yetenek Sizsiniz Türkiye” yarışmasında yer almaları ve becerilerini sergilemeleri Kartal içinde güzel bir tanıtım. Gençlerin yeteneklerini alkışlıyoruz. Çocuklarımız, gençlerimiz için uyguladığımız projeler yanında yeşil alanlarımızı spor ve oyun alanlarımızı da artırıyoruz. Yeteneği olan gençleri sanatta, kültürde de desteklemeye devam edeceğiz. Belediyemiz başarı ve yetenekleri ile gençlerimizin yanında.” dedi.

 

📆 04 Nisan 2015 Cumartesi 12:33   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ABS Kör Kalıp
Şeref Bey Döner

KADIKÖY'DE HAVA

İSTANBUL

BLOG

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Üzgünüm, şu anda etkin anket yok.

BAĞLANTILAR