MENÜ ☰
Volimax
Pilot Garage Kartal
Kadıköy Gazetesi » Etkinlikler, Manşet, Toplum » Milka TIR’ı Avrupa`dan Sonra 25 Nisanda Tepe Nautilus’ta
Milka TIR’ı Avrupa`dan Sonra 25 Nisanda Tepe Nautilus’ta


Milka, her yıl Avrupa’nın çeşitli şehirlerinde insanları eğlenceli bir ortamda buluşturmak amacıyla düzenlediği “Milka dünyası” turu ile 25 Nisan’da Tepe Nautilus Alışveriş Merkezi’nin önünde yer alacak.

Milka TIR’ında her yaş grubuna yönelik birbirinden eğlenceli aktiviteler yer alacak. Ziyaretçiler Milka çikolatalarını tadarken, Milka dünyası köşesi ve çikolata çeşmesinin yanı sıra el arabası yarışması, halka atma, bowling, inek çanı vurma, şişme eğlence, şişme twister, süper jumper, sosis balon, yüz boyama, sihirbaz, karikatürist, tahta bacak, kostümlü animatör, resim atölyesi, el arabası yarışı, Milka sahnesi gibi aktivitelerle de eğlenceli dakikalar geçirecekler.

Milka TIR’ı, çikolata lezzetinin verdiği mutluluğu ve Milka dünyasını insanlara farklı deneyimler yaşatarak anlatabilmenin yollarından biri olarak yaratıldı. TIR, “Milka Dünyası” turu çerçevesinde Türkiye dışında, Almanya, Avusturya, İrlanda, Makedonya, Bulgaristan, Büyük Britanya ve Fransa’yı dolaşacak. TIR’ın Tepe Nautilus’tan sonraki ilk durağı ise Paris olacak.

Çikolata severlerin tutkusu haline gelen Milka, şehir şehir dolaştırdığı “Milka Dünyası” TIR’ı ile insanları eğlence dolu bir deneyim yaşamaya davet ediyor. Tepe Nautilus Alışveriş Merkezi de getirdiği yenilikler ve düzenlediği aktivitelerle ziyaretçilerine her geçen gün daha zevkli ve eğlenceli etkinlikler sunmaya devam edecek.

📆 24 Nisan 2010 Cumartesi 11:08   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ABS Kör Kalıp
Şeref Bey Döner

KADIKÖY'DE HAVA

İSTANBUL

BLOG

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Üzgünüm, şu anda etkin anket yok.

BAĞLANTILAR