MENÜ ☰
Volimax
Şeref Bey Döner
Benim de şirketim var | trink
Kadıköy Gazetesi » Etkinlikler, Manşet, Toplum » Milka dünyasının lezzet ve eğlence TIR’ı İstanbul’da
Milka dünyasının lezzet ve eğlence TIR’ı İstanbul’da


Milka TIR’ı birbirinden eğlenceli ve tatlı oyunlar ile katılımcıları 23 Nisan’da “Milka Dünyası”na götürdü! Çocuklar ve yetişkinler doyasıya eğlendi…

 

Milka’nın Avrupa’yı dolaşan lezzet ve eğlence TIR’ı 23 Nisan’da şehrin sokaklarını bir eğlence ve lezzet durağına çevirdi. 23 Nisan’da İstanbul Cevahir Alışveriş Merkezi’nin önünde TIR ile buluşan çocuk, yetişkin tüm çikolata tutkunları birbirinden eğlenceli aktiviteler eşliğinde unutulmaz anlar yaşadı. Her yaş grubundan ziyaretçilerin katılımıyla gerçekleşen etkinlikte lezzet ve eğlence dolu “Milka dünyası” yaşandı.

Gün boyunca Milka çikolatasının lezzetini tadan çocuklar inek çanı vurma, el arabası yarışması, çuval yarışı, halka atma, bowling yarışmalarına katılarak aileleriyle birlikte doyasıya eğlendi. Çocuklar uzman eğitimciler eşliğinde “yüz boyama” aktivitesinden sonra, resim atölyelerinde diledikleri kadar resim yapmanın keyfini çıkardı. Çocuklar ayrıca; sihirbaz, karikatürist, tahta bacak ve kostümlü animatör ile neşe dolu anlar yaşadı. Daha sonra, özel Milka masaj koltuklarında yorgunluk giderildi.

Milka, 75 gün boyunca Avrupa’yı dolaşan TIR’ı ile 23 Nisan coşkusuna lezzet ve eğlence kattı. Lezzet ve eğlence TIR’ı ziyaretçilere Milka dünyasının verdiği mutluluğu, huzuru ve ayrıcalığı yaşattı. Ziyaretçiler Milka ile çikolatanın büyülü dünyasına yolculuk yaparken, eğlence ve neşe dolu bir 23 Nisan yaşadı.

Çikolata çeşmesi önünde uzun kuyruklar oluştu…

Çikolata çeşmesi katılımcılardan yoğun ilgi gördü. Çeşmeden gün boyunca lezzet dolu çikolata aktı. Lezzetin tadına doyamayanlar çeşmenin önünde uzun kuyruklar oluşturdu.

 

 

TOÇEV ile iş birliği…

Etkinlik süresince “Milka Dünyası”na ait Milka ineğinden şapkasına, kalemlikten anahtarlığa, minik tırdan fotoğraf çerçevesine kadar daha birçok hediyelik eşya satışı yapılacak. Satıştan elde edilen gelir ise TOÇEV’in ”Bir Şey Değişir, Her Şey Değişir” kampanyasına aktarılacak. Ziyaretçiler, “Milka Dünyası”nın birbirinden eğlenceli objelerini satın alma olanağı bulurken, diğer yandan da kısıtlı imkanlarla okumaya çalışan çocuklara destek olacak.

Milka ile en tatlı TIR…

Milka tırı, çikolata lezzetinin verdiği mutluluğu ve Milka dünyasını insanlara farklı deneyimler yaşatarak anlatabilmenin yollarından biri olarak yaratıldı. Tır, “Milka Dünyası” turu çerçevesinde Türkiye dışında, Almanya, Avusturya, İrlanda, Makedonya, Bulgaristan, Büyük Britanya ve Fransa’yı dolaşacak.   

2006 yılından bu yana düzenlenen, pek çok Avrupa ülkesinde gerçekleştirilen geleneksel “Milka Dünyası” turu İstanbul’da; 23 Nisan Cevahir Alışveriş Merkezi, 24 Nisan Forum Alışveriş Merkezi, 25 Nisan Kadıköy Tepe Nautilus olmak üzere üç ayrı mekanda gerçekleşecek. TIR Türkiye’den sonra Paris’e uğurlanacak.

 

Çikolata severlerin tutkusu haline gelen Milka, şehir şehir dolaştırdığı “Milka dünyası TIR”ı ile eğlence dolu bir deneyim yaşamaya davet ediyor. Milka, getirdiği yenilikler ve düzenlediği aktivitelerle çikolata tutkunlarının dünyalarını daha eğlenceli hale getirmeye devam edecek…

Galeri
📆 24 Nisan 2010 Cumartesi 10:25   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ABS Kör Kalıp

KADIKÖY'DE HAVA

İSTANBUL

BLOG

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Üzgünüm, şu anda etkin anket yok.

BAĞLANTILAR