MENÜ ☰
Volimax
Pilot Garage Kartal
Kadıköy Gazetesi » Belediye, Flaş, Genel, Toplum » Kartal’da Yaşlılar Haftası kutlandı
Kartal’da Yaşlılar Haftası kutlandı


Kartal Belediyesi  ‘Yaşlılar haftasında’ yaşlıları unutmadı. Kartal Belediyesi 18-24 Mart Yaşlılar Haftası’nı Kartal’da düzenlenen yemekle kutladı.

 

Kutlamaya, Kartal Belediyesi BaşkanVekili Gülcemal Fidan, Başkan Yardımcısı Ömer Fethi Gürer, Feyyaz Kaynak, Özel Kalem Müdürü Mustafa Fehmi Okay, Başkan Danışmanı Vasfiye Yılmaz, Türk Anneler Derneği Başkanı Kadriye Mucur ve davetliler katıldı. Yaşlılar haftası nedeniyle bir araya gelen davetliler Türk Sanat Müziği eşliğinde gönüllerince doyasıya eğlendiler.

 

Kartal Belediyesi Başkan Vekili Gülcemal Fidan, toplumsal yaşamın temel kuralının karşılıklı sevgi ve saygı olduğunu, yaşlılara bugün gösterilecek sevgi ve saygının, onların gelecek kaygılarını azaltacağını söyledi. Fidan, “Kartal Belediye Başkanı Op. Dr. Altınok Öz’ün sizlere selam ve sevgilerini getirdim. Başkanımız Altınok Öz, Türkiye’nin örnek alabileceği çalışmalara imza attı. Kartal Belediyesi özellikle gençlere, yaşlılara, engellilere ve ihtiyaç sahibi olan insanlara yönelik projeleri hep hayata geçirmiştir. Kartal Belediyesi, insan odaklı çalışmalarına devam edecektir.” dedi.

📆 25 Mart 2015 Çarşamba 15:32   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

ABS Kör Kalıp
Şeref Bey Döner

KADIKÖY'DE HAVA

İSTANBUL

BLOG

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Üzgünüm, şu anda etkin anket yok.

BAĞLANTILAR