MENÜ ☰
Volimax
Pilot Garage Kartal
Kadıköy Gazetesi » Flaş, Genel, Toplum » Anne ve Bebeklerin Yeni Gözdesi Kaptan Kalamar
Anne ve Bebeklerin Yeni Gözdesi Kaptan Kalamar


Kaptan Kalamar ile eğlenceli bir deniz macerasına atılmaya ne dersiniz? 0-24 ay arası bebeğinizin hayal gücünü ve duygusal gelişimini destekleyen Kaptan Kalamar, rengarenk ve farklı kumaşlarla kaplı kolları ile bebeklerin hem görme hem de dokunma duyularını geliştiriyor.

 Anne ve bebeklerin yeni gözdesi Kaptan Kalamar, tüm seçkin oyuncakçılarda, Adore Oyuncak mağazalarında ve online mağazasında 39,90 TL fiyat etiketiyle satışa sunuldu.

Dünya oyuncak sektörünün en önde gelen markalarından Tomy Lamaze tarafından üretilen Kaptan Kalamar, 8 çiğneme düğümlü kolu, hışırdayan şapkası, tıkırtılı oyun halkaları ve şaşırtma aynası ile bebeğinize eğlence dolu anlar yaşatacak.

 

Kaptan Kalamar’ın, bebeklerin minik el ve parmaklarına uygun olarak tasarlanmış çıngırak ve dişlik özellikleri, bebeğinizin tutma becerisini geliştirmesine yardımcı olacaktır. Ayrıca Kaptan Kalamar’ın altında saklı olan kırılmaz ayna, bebeğin kendisini görmesini ve keşfetmesini sağlar…

 

Bebeklerin gelişiminde etkin rol üstlenen Kaptan Kalamar, tüm seçkin oyuncakçılarda, Adore Oyuncak mağazalarında ve adoreoyuncak.com online mağazasında 39,90 TL fiyat etiketiyle satışa sunuldu.

📆 24 Mart 2015 Salı 12:16   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

ABS Kör Kalıp
Şeref Bey Döner

KADIKÖY'DE HAVA

İSTANBUL

BLOG

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Üzgünüm, şu anda etkin anket yok.

BAĞLANTILAR