MENÜ ☰
Volimax
Pilot Garage Kartal
Kadıköy Gazetesi » Flaş, Genel, Kültür-Sanat, Magazin, Toplum » KARTAL BELEDİYESİ’NDEN USTA OYUNCU METİN AKPINAR’A ONUR ÖDÜLÜ
KARTAL BELEDİYESİ’NDEN USTA OYUNCU METİN AKPINAR’A ONUR ÖDÜLÜ


Kartal Belediyesi Dünya Tiyatro Günü kutlamaları kapsamında Kartal Belediyesi tarafından her yıl verilen tiyatro onur ödülü bu yıl usta oyuncu Metin Akpınar’a verilecek.

 

Bugüne kadar sayısız tiyatro ve sinema filmine imza atan duayen oyuncu Metin Akpınar, Kartal Belediyesi’nin düzenlendiği söyleşide Kartallılarla bir araya gelecek. Kartal Hasan Ali Yücel Kültür Merkezi’nde düzenlenecek olan söyleşi sonrasında Metin Akpınar’a onur ödülü takdim edilecek.

 

Sanata ve sanatçıya değer verdiğini her fırsatta dile getiren Kartal Belediye Başkanı Op. Dr. Altınok Öz, “Ustaları unutmamak, genç kuşaklara hatırlatmak, takdir edildiklerini bir kez nebze olsun gösterebilmek için belediyemizce her yıl onur ödülü takdim ediyoruz. Bu yıl da usta bir tiyatrocumuz Metin Akpınar’a bu ödülü vereceğiz ve Dünya Tiyatro Günü kutlamaları kapsamında her gün ayrı bir tiyatro oyunuyla Kartallıları buluşturacağız” dedi.

 

28 Mart 2015 Cumartesi günü Kartal Hasan Ali Yücel Kültür Merkezi’nde düzenlenecek olan Metin Akpınar söyleşisi ve tiyatro onur ödül töreni saat 14:00’de yapılacak.

 

 

Tarih: 28 Mart 2015 Cumartesi

Saat:14:00

Yer: Hasan Ali Yücel Kültür Merkezi Kartal

 

📆 24 Mart 2015 Salı 10:43   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

ABS Kör Kalıp
Şeref Bey Döner

KADIKÖY'DE HAVA

İSTANBUL

BLOG

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Üzgünüm, şu anda etkin anket yok.

BAĞLANTILAR