MENÜ ☰
Volimax
Pilot Garage Kartal
Kadıköy Gazetesi » Flaş, Toplum » Haydi Çocuklar! Mine Sanat Atölyesine
Haydi Çocuklar! Mine Sanat Atölyesine


Mine Sanat Galerisi 25.yılına doğru adım adım yürürken; yıllardır çağdaş sanata vermiş olduğu hizmetini daha da arttırarak ilerlemeye devam ediyor. Galeri ikinci mekânıyla Avrupa yakasına yapmış olduğu açılımın ardından; şimdide minik sanatseverlere atölye mekânında, sanatla buluşma fırsatı tanıyor… Farklı yaş gruplarına göre düzenlenmiş atölye derslerinde; çocuklar, kendi istekleri doğrultusunda ister bireysel olarak, isterse kendi yaş grupları içinde çalışma imkânı bulabiliyorlar.

Özel dersler ve grup çalışmaları için ayrı ayrı programların yapıldığı atölyede öğrencilerin yaratıcılıklarını arttırmak üzere, yetenekleri doğrultusunda; her çocuğun farklı ve özel olduğu da düşünülerek, onların; duygusal, zihinsel, bedensel, sosyal ve görsel zekâlarını destekleyici çalışmalar geçekleştiriliyor.

mine-sanat-alt

Bu çalışmaların yanı sıra, çeşitli oyunlar ve dramalarla sanat tarihi ile buluşan öğrencilerimiz, hem Batı Sanatını hem de Türk Çağdaş Sanatçılarını yakından tanıma imkânı bulabiliyorlar. Resim sanatını bir oyun şekline dönüştürerek, sıkıcı ve zorlayıcı kalıplardan uzaklaştırıp eğlenceli şekilde çocuklara sevdirerek sunan atölye etkinliklerine katılmaları için; tüm çocuklarımı bekliyoruz. Derslerimiz, her Cumartesi karşılıklı belirlenen saatlerde yapılmaktadır. Diğer günler yapılmak istenen dersler için yine karşılıklı olarak program yapılabilir.

İletişim Bilgileri :0542 642 50 50 –minegulener@gmail.com–0216 385 12 03- www.minesanat.com

Etiketler: , ,
📆 31 Ağustos 2009 Pazartesi 17:49   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ABS Kör Kalıp
Şeref Bey Döner

KADIKÖY'DE HAVA

İSTANBUL

BLOG

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Üzgünüm, şu anda etkin anket yok.

BAĞLANTILAR