MENÜ ☰
Volimax
Pilot Garage Kartal
Kadıköy Gazetesi » Flaş, Genel, Kültür-Sanat, Toplum » ART-İST’in Onursal Üyeleri Ankara’lı Sanatseverler ile Buluşuyor.”
ART-İST’in Onursal Üyeleri Ankara’lı Sanatseverler ile Buluşuyor.”


11-15 Mart 2015 tarihleri arasında gerçekleşecek olan ART Ankara Çağdaş Sanat Fuarı’nda, İstanbul Suluboya Topluluğu Derneği (ART-İST) onursal üyesi sanatçıları; Işıl Özışık, Sait Günel, Orhan Gürel eserleri sanatseverlerle buluşacak.

 

Art Ankara Çağdaş Sanat Fuarı, ATİS Fuarcılık A.Ş. tarafından, TÜSGAD (Tüm Sanat Galerileri Derneği )  ve BRHD ( Birleşmiş Ressam ve Heykeltıraşlar Derneği) işbirliği ile 11-15 Mart 2015 tarihlerinde; ATO Congresium Kongre ve Sergi Sarayı’nda  gerçekleşecektir.

 

Çağdaş sanatın en seçkin örneklerine yer verilecek fuar; sanatçı, sanatsever ve sanat galerisi bileşkesinde, uluslararası düzeyde bir buluşmaya ev sahipliği yapacaktır.

 

Art Ankara / Çağdaş Sanat Fuarı’nda,  yurt içi ve yurt dışıdan katılımları olan çok sayıda galeri ve sanatçının eserleri sanatseverlerle buluşacaktır.

 

İstanbul Suluboya Topluluğu Derneği (ART-İST) onursal üyesi sanatçılarımız; Işıl Özışık (Medya Sanat Galerisi), Sait Günel (Kent Sanat Galerisi), Orhan Gürel’in (RC artshop) eserlerini 15 Mart 2015’e kadar izlemek mümkün olacaktır.

 

 

ART-İST İstanbul Suluboya Topluluğu Derneği

📆 05 Mart 2015 Perşembe 10:32   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

ABS Kör Kalıp
Şeref Bey Döner

KADIKÖY'DE HAVA

İSTANBUL

BLOG

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Üzgünüm, şu anda etkin anket yok.

BAĞLANTILAR