MENÜ ☰
Volimax
Pilot Garage Kartal
Kadıköy Gazetesi » Eğitim, Flaş, Genel, Toplum » Bir Sonraki Hedefi Üniversite Açmak
Bir Sonraki Hedefi Üniversite Açmak


Ülkemizin en genç eğitim yatırımcısı Psikolog Gamze Eser, genç yaşında 4 okul açarak Türkiye’nin gündemine gelen eğitim gönüllüsü bir yatırımcı.
Kastamonu’nun çehresini  değiştiren genç psikolog, eğitim sektörüne kazandırdığı artılarla adından sıkça söz ettirirken, şimdi Kastamonu’nun en büyük lisesini açıyor.
Küçük bir bale merkeziyle başladığı iş hayatında 4 yılda 4 okul açarak hafızalara kazınan başarılı girişimci, eğitim sektörüne yatırım yapmaktan çekinmeden, en büyük hayallerinden biri olan lisesini açıyor.
psikolog-gamze-eser-2
Artsam Eğitim Kurumları Yönetim Kurulu Başkanı Psikolog Gamze Eser, Türkiye’ye butik kolej anlayışını kazandıran isim. İlk butik kolej olan Artsam Kolejini kuran genç yatırımcı hedef büyüterek 2015 – 2016 eğitim dönemine hazır olacak, Kastamonu’nun en büyük lisesini açmaya hazırlanıyor.
15bin metrekare kapalı alana sahip bu lisede, 600 kişilik son derece teknolojik bir de konferans salonu mevcut. Kastamonu’ya eğitim alanında çok faydalı işler yapan psikolog, bundan sonraki hedefinin üniversite açmak olduğunu vurguladı.
En kısa sürede üniversitesini de açacağını belirten eğitim gönüllüsü Eser, Türkiye’nin dört bir yanından takdir topluyor.
Bir çok şehirden anne babaların, iş adamlarının, yatırımcıların, milletvekilleri ve bakanların bizzat kendisine ulaşıp yazılı ve sözlü olarak tebrik etmelerinin ardından ”İşte bu en büyük başarı” dedi.
Galeri
📆 13 Şubat 2015 Cuma 16:10   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ABS Kör Kalıp
Şeref Bey Döner

KADIKÖY'DE HAVA

İSTANBUL

BLOG

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Üzgünüm, şu anda etkin anket yok.

BAĞLANTILAR