MENÜ ☰
Volimax
Şeref Bey Döner
Benim de şirketim var | trink
Kadıköy Gazetesi » Flaş, Genel, Kültür-Sanat, Manşet, Toplum » “NESİLLER BOYU GÜLÜMSEYİN”
“NESİLLER BOYU GÜLÜMSEYİN”


Türkiye yetişkin hasta bezi pazarının lideri Canped’in, bu yıl üçüncüsünü düzenlediği “Nesiller Boyu Gülümseyin” fotoğraf yarışması başladı.

 

Yaşadığı hayat boyunca ardında onlarca yıl, binlerce güzel hikaye saklayanların portrelerini fotoğrafa en iyi yansıtanların ödüllendirileceği yarışma için son başvuru tarihi 17 Nisan 2015.

 

Canped’in hayat verdiği ve nesilleri fotoğraf sanatı ile aynı karede buluşturan fotoğraf yarışması “Nesilller Boyu Gülümseyin”, Türkiye’nin dört bir yanından katılımcılarını bekliyor. Bu yıl için belirlenen “Yorgun Yıllar” teması doğrultusunda yarışmaya katılanlar arasından dereceye girenler, birbirinden değerli ödüllerin de sahibi olacak.

 

Türkiye’nin önde gelen fotoğraf sanatçıları Emre İkizler, Erdal Yazıcı, Gülnur Sözmen ile Canped Ürün Müdürü Tuna Özcan yarışmanın jüri üyeleri olarak yerlerini alıyor. Dereceye giren eserlerin 22 Nisan 2015 tarihinde açıklanacağı fotoğraf yarışmasında, birinci seçilecek eser 5 bin, ikinci eser 3 bin 5 yüz, üçüncü eser ise 2 bin TL ile ödüllendirilecek. Yarışma sonucunda mansiyona layık görülen 3 eser sahibine 500 TL’lik para ödülü verilirken, Canped Özel Ödülünü kazananlar da bin TL’nin sahibi olacak. Yarışmaya Instagram’dan katılan fotoğraflar arasından birinci seçilen eserin sahibine ise Nikon Coolpix S4200 makine hediye edilecek.

 

Canped Ürün Müdürü Tuna Özcan bu yıl üçüncü kez düzenlenen fotoğraf yarışması ile ilgili olarak şunları söyledi: “Bu yıl, Yorgun Yıllar teması ile düzenlediğimiz fotoğraf yarışmamızda objektifleri, yaşadığı hayat boyunca ardında binlerce hikaye, yaşanmış, güzel anılar saklayan yüzlerle buluşturuyoruz. Ortaya çıkacak eserler aynı zamanda, bu yaşanmışlıkların bir tanığı olarak, tarihe iz düşülmüş bir belge niteliği de taşıyacak. Fotoğraf yarışmamıza ilgi ve katılımın her geçen gün hızla arttığını görmekten de ayrıca mutluluk duyuyoruz. “

 

Dijital ve dijital ortama aktarılmış, renkli ya da siyah-beyaz fotoğrafları ile yarışmaya katılmak isteyen fotoğraf severler, www.nesillerboyugülümseyin.com adresi üzerinden şartnamede yazılı teknik bilgiler doğrultusunda yükleme yapabilecek.

📆 11 Şubat 2015 Çarşamba 16:02   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ABS Kör Kalıp

KADIKÖY'DE HAVA

İSTANBUL

BLOG

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Üzgünüm, şu anda etkin anket yok.

BAĞLANTILAR