MENÜ ☰
Volimax
Pilot Garage Kartal
Kadıköy Gazetesi » Flaş, Genel, Toplum » OPTİMUM OUTLET ŞUBAT’TA DA ÇOCUKLAR İÇİN EĞLENCENİN MERKEZİ!
OPTİMUM OUTLET ŞUBAT’TA DA ÇOCUKLAR İÇİN EĞLENCENİN MERKEZİ!


Yıl boyunca düzenlediği birbirinden eğlenceli etkinliklerle alışverişe renk katan İstanbul Optimum Outlet, sadece yetişkinlerin değil, çocukların da ilk tercihi olmaya devam ediyor. Optimum Çocuk Kulübü’nün Şubat ayı programındaki renkli aktiviteler, çocuklar için tam bir şenlik havası yaratıyor.

 

Optimum Çocuk Kulübü, Şubat ayında Cumartesi ve Pazar günleri yapacağı etkinliklerle, çocukların yaratıcı yönlerini geliştirmelerine yardımcı olurken, onları yepyeni keşifler için unutamayacakları bir yolculuğa da çıkaracak. 15.00 – 17.00 saatleri arasında gerçekleştirilecek olan; CD’lerden Hayvan, Pul Mozaik, Süslü Kalpler, Magnet Çerçeve, Seramik Kumbara, Süslü Balık, Makarnadan Resimler, Minik Tırtıllar, Süslü Yumurtalar, Gizemli Maddeler, Fosil ve Eğlenceli Şapkalar atölye çalışmalarıyla çocuklar, hem eğlenceli hem de kaliteli zaman geçirecekler.

 

TED Rönesans Koleji’nin katkılarıyla gerçekleştirilecek olan etkinliklerden, İstanbul Optimum Outlet’in tüm küçük ziyaretçileri ücretsiz olarak yararlanabilecek.

 

Optimum Çocuk Kulübü, düzenlediği etkinliklerle çocukların hayal gücünü beslerken keşfetme yönlerini de geliştirmeye devam edecek.

Etiketler:
📆 09 Şubat 2015 Pazartesi 18:04   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ABS Kör Kalıp
Şeref Bey Döner

KADIKÖY'DE HAVA

İSTANBUL

BLOG

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Üzgünüm, şu anda etkin anket yok.

BAĞLANTILAR