MENÜ ☰
Volimax
Pilot Garage Kartal
Kadıköy Gazetesi » Flaş, Genel, Manşet, Teknoloji, Toplum » YTÜ’de 11.RLC GÜNLERİ
YTÜ’de 11.RLC GÜNLERİ


YTÜ’nün ödüllü etkinliği 11.RLC Günleri’nde; elektrik, elektronik, enerji, aydınlatma, otomasyon, otomotiv vb. alanlarda sektörün devleri ile öğrenciler, 3 boyunca 3 farklı tema ile bir arada olacaklar.

 

Yıldız Teknik Üniversitesi (YTÜ) IEEE Öğrenci Kulübü “Sadece Derse Girerek Mühendis Olunmaz!” sloganı ile faaliyetlerine devam ediyor.

 

Dünyanın dört bir yanından başvuru alan IEEE GLOBAL tarafından düzenlenen “The Darrel Chong Student Activity Award” yarışmasında, RLC GÜNLERİ ile “Bronz Award” elde eden YTU IEEE Kulübü; RLC Günleri etkinliğinin 11.sini düzenliyor. “Sektörün En  Bilinen Öğrenci Etkinliği ” olan 11.RLC GÜNLERİ, bu sene 24-25-26 Şubat 2015 tarihlerinde Yıldız Teknik Üniversitesi Davutpaşa Kampüsü Elektrik-Elektronik Fakültesi Konferans Salonu’nda gerçekleşecek.

 

RLC GÜNLERİ, Elektrik, elektronik, enerji, aydınlatma, otomasyon, otomotiv vb. alanlarda sektörün devleri ile öğrencileri bir araya getirecek. Üniversite-sanayi iş birliğini sağlayan, öğrencilerin aklındaki tüm soruların cevap bulacağı etkinlik, 3 gün boyunca 3 farklı tema (Enerji-Aydınlatma-Otomasyon) ile devam edecek.

MERCEDES-BENZ,EAE,SCHNEIDER-ELECTRIC,ABB,VİKO,ANEL GRUP,B/S/H,SIEMENS,VESTEL,PHOENIX CONTACT,ELEKTRA,SÖNMEZ TRAFO,SCHREDER,OBO-BETTERMANN,PELSAN,2M KABLO gibi firmaların yanı sıra, ATMK,AGID,ENOSAD,ETMD gibi dernekler, oturumlar, paneller ve IK Forumunda öğrencilerin sorularını cevaplayacaklar.

 
Sektördeki güncel konuların anlatılacağı, firma stant alanları ile öğrencilerin birebir şirketlerle görüşme imkanı bulacağı ve bunların yanı sıra teknik eğitimler ve workshoplarla öğrencilere teknik anlamda da yardımcı olabilecekleri, iş ve staj imkanları ile zengin içerikli etkinlik, tüm öğrencilere açık ve ücretsiz olacak. Ayrıca oturumlar ve eğitimler sonunda katılımcılara sertifika verilecek.

 

Online Kayıtlar İçin; www.rlc.ytuieee.com
Bilgi ve Sorularınız İçin: facebook.com/rlcgunlerı
twitter.com/rlcgunlerı
rlc@ytuıieee.com

Etiketler:
📆 09 Şubat 2015 Pazartesi 12:21   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ABS Kör Kalıp
Şeref Bey Döner

KADIKÖY'DE HAVA

İSTANBUL

BLOG

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Üzgünüm, şu anda etkin anket yok.

BAĞLANTILAR