MENÜ ☰
Volimax
Pilot Garage Kartal
Kadıköy Gazetesi » Flaş, Genel, Kültür-Sanat, Manşet, Toplum » “Suluboya Ustaları İstanbul’da Buluşuyorlar..”
“Suluboya Ustaları İstanbul’da Buluşuyorlar..”


Suluboya Ressamı Konstantin Sterkhov ve Tansu Özmen’in eserleri, Artev Sanat Galerisi’n de açılacak sergide sanatseverlerin beğenisine sunuluyor.

 

 

Yaklaşık 60 eserin yer alacağı sergi, 14 Şubat – 05 Mart 2015 tarihlerinde Artev Sanat Galerisi’n de sanatseverler ile buluşuyor.

 

Ressam Konstantin Sterkhov; Rusya Repin Güzel Sanatlar Akademisi mezun olmuştur. Suluboya eserlerinde, klasik Rus ekolünü temsil eden çalışmalar yapmaktadır. Resim çalışmalarının yanı sıra; alanında yazdığı suluboya kitapları, küratörlük, eğitmenlik ve çeşitli yarışmalarda jüri üyeliği yapmaktadır.
suluboya-ustalari-istanbulda-bulusuyorr

Ressam Tansu Özmen; suluboya alanında yaptığı çalışmaları: “Resim kağıdını özgür alanım olarak görüyorum, o yüzden farklı çalışmalar ortaya çıkıyor. Denemekten korkmuyorum, müzikteki ritmi resimde de yakalamaya çalışıyorum…” sözleri ile ifade etmektedir.
Ressam Özmen; suluboya resim çalışmalarını profesyonel iş yaşantısı ile birlikte sürdürmektedir. Birçok önde gelen ulusal ve uluslararası sergilerde eserlerine yer verilmiştir.

 

14 Şubat 2015 Cumartesi günü saat 17:00’ de seçkin davetlilerin katılımı ile açılacak olan sergi 05 Mart 2015 Perşembe günü akşamına kadar ARTEV Sanat Galerisi’ n de izlemek mümkün.

Galeri
📆 05 Şubat 2015 Perşembe 10:18   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ABS Kör Kalıp
Şeref Bey Döner

KADIKÖY'DE HAVA

İSTANBUL

BLOG

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Üzgünüm, şu anda etkin anket yok.

BAĞLANTILAR