MENÜ ☰
Volimax
Benim de şirketim var | trink
Kadıköy Gazetesi » Flaş, Genel, Magazin, Toplum » HER PAZARTESİ DUYGULAR PARAMPARÇA
HER PAZARTESİ DUYGULAR PARAMPARÇA


PARAMPARÇA’NIN 10. BÖLÜMÜNE ENTRİKALAR DAMGASINI VURDU

 

 

“PARAMPARÇA”, PAZARTESİ PROGRAMLARI ARASINDA TÜM KATEGORİLERDE AÇIK ARA BİRİNCİLİĞİNİ SÜRDÜRDÜ

ABC1, TOTAL VE AB GRUBUNDA ULAŞTIĞI YÜKSEK RATİNGLERLE 2. BÖLÜMDEN İTİBAREN ZİRVEYİ KİMSEYE BIRAKMAYAN PARAMPARÇA, DÜN AKŞAM DA YİNE TÜRKİYE’NİN EN ÇOK İZLEDİĞİ PROGRAM OLDU

 

Dünyanın en büyük bağımsız yapım şirket Endemol’ün Türkiye’de yapımcılığını üstlendiği ilk dizi olan ve başrollerini Nurgül Yeşilçay, Erkan Petekkaya’nın paylaştığı “Paramparça”, birbirinden heyecanlı ve duygusal sahneleriyle Pazartesi gecelerinin vazgeçilmezi oldu.
her-pazartesi-duygular-paramparcaa

BAŞARISINI SABİTLEDİ

 

Paramparça, TNS Rating ölçüm şirketi verilerine göre, Pazartesi programları arasında ABC1+20 kategorisinde 11,89 rating ve yüzde 28,67 izlenme payı ile ile yine açık ara birinci oldu. Paramparça; Tüm kişilerde de yüzde 11,81 reyting, yüzde 28,94 izlenme payı , A/B Sosyo Ekonomik Statü’de yüzde 10,21 reyting ve yüzde 26,86 izlenme payı, ile milyonları ekran başına kilitledi ve günün en çok izlenen programı oldu.

 

HER SAHNESİ AYRI BİR OLAY

 

Paramparça’nın 10. Bölümüne Rahmi Gürpınır, Dilara ve Keriman’ın işbirliği damgasını vurdu. Gülseren’i Cihan’dan uzaklaştırmak için yeni tuzaklar peşine düşen üçlü, Gülseren’in Almanya’da cezaevindeki kocası Özkan’ın Türkiye’ye dönmesini sağladı. Büyük bir öfkeyle İstanbul’a gelen Özkan ile Gülseren arasındaki gerilim ise milyonlarca izleyiciyi ekrana bağladı.

 

Gülseren ile kızı Cansu’nun birlikte geçirdikleri tatilde ilk kez gerçek anlamda ana-kız olmanın mutluluğunu yaşadılar. İkili arasındaki sıcaklık ve diyaloglar ise, herkesin yüreğini ısıttı.

Galeri
📆 03 Şubat 2015 Salı 14:30   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ABS Kör Kalıp

KADIKÖY'DE HAVA

İSTANBUL

BLOG

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Üzgünüm, şu anda etkin anket yok.

PUAN DURUMU - SÜPER LİG

BAĞLANTILAR