MENÜ ☰
Volimax
Pilot Garage Kartal
Kadıköy Gazetesi » Belediye, Flaş, Genel, Manşet, Toplum » Maltepeli kadınlara sağlıklı yaşam dersleri
Maltepeli kadınlara sağlıklı yaşam dersleri


Maltepe Belediyesi Sağlık İşleri Müdürlüğü, kadın sağlığına yönelik bilgilendirme çalışmalarına Gülensu Mahallesi’nde başladı. Toplantılarda, sağlık taramaları da gerçekleştirilecek.
Gülensu Mahallesi’nde Çorum Mecitözü Dağsaray Köylüleri Kültür Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği’nde düzenlenen toplantıda konuşan Maltepe Belediyesi Sağlık İşleri Müdürü Dr. Şenol Karasu, Maltepe’de sağlıkla ilgili sıkıntısı olanlara dokunmak için çalışmalara başladıklarını belirterek, “Mahallelerinize gelip sağlıkla ilgili taleplerinizi alacağız. Sağlık komiteleri kuracağız. Hekimlerimizle birlikte iki ayda bir toplantı düzenleyip, neler yapıp yapmadığımıza dair sizlerle bir araya geleceğiz” dedi.

 
unnamed (3)
MEME KANSERİNE KARŞI PEMBE KURDELE
Toplantıya katılan kadınlara meme kanserine dikkat çekmek ve farkındalık sağlamak için pembe kurdele takıldı. Maltepe Belediyesi Polikliniği Genel Cerrahi Uzmanı Dr. Canan Erdem’in, meme kanseriyle ilgili sunum yaptığı toplantıda, Diş Hekimi Göksel Gökdoğan da, ağız ve diş sağlığıyla ilgili bilgilendirmede bulundu.

Galeri
📆 30 Ocak 2015 Cuma 11:36   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

ABS Kör Kalıp
Şeref Bey Döner

KADIKÖY'DE HAVA

İSTANBUL

BLOG

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Üzgünüm, şu anda etkin anket yok.

BAĞLANTILAR