MENÜ ☰
Volimax
Pilot Garage Kartal
Kadıköy Gazetesi » Etkinlikler, Manşet, Toplum » Haydi Tut Elimi Derneği yararına müzayede
Haydi Tut Elimi Derneği yararına müzayede


İstismar ve şiddet mağduru çocukların sorunlarını çözmek, hayata yeniden hazırlamak ve toplumda farkındalık yaratmak amacıyla çalışmalar yürüten Haydi Tut Elimi Derneği yararına 1 Şubat 2015 Pazar günü bir müzayede düzenlenecek.

Türkiye’nin kanayan yarası çocuk istismarının önüne geçmek, ihmale ve şiddete maruz kalan çocukların sorunlarına dikkat çekmek amacıyla çalışmalar yürüten Haydi Tut Elimi Derneği tarafından 1 Şubat 2015 Pazar günü bir müzayede düzenlenecek.

 

 

Türkiye’nin müzayede ve mezat ortamından farklı ilk garaj satışının yapıldığı Balat Kültür Evi’nde saat 13.00’te düzenlenecek etkinlikte bağışçıların eşyaları satışa sunulacak. Müzayede meraklılarının her hafta büyük ilgi gösterdiği satıştan elde edilecek gelir, Haydi Tut Elimi Derneği’ne bağışlanacak.

 

 

Üsküdar Üniversitesi Rektörü ve psikiyatri uzmanı Prof.Dr. Nevzat Tarhan’ın genel başkanlığını yürütttüğü dernek, ihmale ve şiddete maruz kalan çocukların sorunlarıyla yakından ilgileniyor. Dernek, bu çocukların rehabilite edilmesini, mesleki ve kişisel eğitimlerle geleceğe hazırlanmasını ve bu konuda toplumu bilinçlendirmeyi amaç ediniyor.

Adres: Balat Kültür Evi

Vodina Cad. No : 39-41 Fener-Balat (Patrikhaneye 20 mt)

📆 29 Ocak 2015 Perşembe 15:55   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

ABS Kör Kalıp
Şeref Bey Döner

KADIKÖY'DE HAVA

İSTANBUL

BLOG

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Üzgünüm, şu anda etkin anket yok.

BAĞLANTILAR