MENÜ ☰
Volimax
Pilot Garage Kartal
Kadıköy Gazetesi » Belediye, Genel, Manşet, Toplum » Maltepe’de “Fındık” operasyonu
Maltepe’de “Fındık” operasyonu


Kaybolan köpek Maltepe Belediyesi arama kurtarma ekipleri tarafından bulunup, sahibine kavuşturuldu.

 
Maltepe Belediyesi ekipleri, birkaç gün önce kaybolan Fındık adlı köpeği bularak sahiplerine teslim etti. Köpeğin sahibi Ebru Su, ekiplere teşekkür ederek, “Ekipler kaybolan köpeğimi, 3 gün içinde bularak bana teslim etti. İnanın çok mutluyum. İyi ki varsınız” dedi.

 
Sokak hayvanlarına yönelik çalışmalarıyla dikkat çeken Maltepe Belediyesi Arama-Kurtarma Müdürlüğü ekipleri, kendilerine gelen bir ihbarı değerlendirerek kaybolan bir köpeği buldu. Bu kapsamda çalışmalarını yürüten ekipler, 22 Ocak tarihinde Altayçeşme Mahallesi’nde kaybolan “Fındık” adlı köpeği, uzun uğraşlar sonucunda 3 gün içerisinde bularak, köpeğin bakımını üstlenen vatandaşa teslim etti.

 
“İYİ Kİ VARSINIZ”

 
“Fındık”ın bulunmasından dolayı oldukça mutlu olan köpeğin sahibi Ebru Su, “Maltepe Belediyesi’ne çok teşekkür ediyorum. Yaşamkent Sitesi’nde yaşıyorum. Köpeğimizin siteden bir şahıs tarafından alınarak götürüldüğünü gördük. Daha sonraki incelememizde, bu şahsın köpeğimizi ilçe dışına götürüp bıraktığı noktasında duyum aldık. Maltepe Belediyesi SAR ekibini aramak aklıma geldi. Onlar da sağ olsunlar, bildirim yaptıktan 3 gün sonra köpeğimi bularak, bana teslim ettiler. İnanın çok mutluyum. İyi ki varsınız” dedi.

📆 27 Ocak 2015 Salı 14:27   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

ABS Kör Kalıp
Şeref Bey Döner

KADIKÖY'DE HAVA

İSTANBUL

BLOG

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Üzgünüm, şu anda etkin anket yok.

BAĞLANTILAR