MENÜ ☰
Volimax
Pilot Garage Kartal
Kadıköy Gazetesi » Flaş, Genel, Magazin, Manşet, Toplum » incir.com’a 3 ödül birden!
incir.com’a 3 ödül birden!


Türkiye’nin ilk sosyal e-ticaret platformu incir.com, internet dünyasında bir gelenek haline gelen Webrazzi Ödülleri 2014’te üç önemli ödül kazandı. incir.com kurucusu Yusuf Yıldırım Yılın Web Girişimcisi ödülünü alırken, incir.com Yılın Web Girişimi kategorisinde ilk üçe girdi. Yılın Yatırımcısı ödülünü ise incir.com’un da yatırımcısı olan Hasan Aslanoba aldı.

 

Tavsiyenin gücü ile e-ticareti bir araya getiren ve Türkiye’nin ilk sosyal e-ticaret platformu olma unvanına sahip İncir.com, internet dünyasının başarılı işlerini ödüllendiren Webrazzi Ödülleri 2014’te farklı kategorilerde ödüllere layık görüldü.

 

2012 yılında Yusuf Yıldırım’ın öncülüğünde Emre Aydın, Kaan Karamancı, Cem Tüfekçi ve Çağlar Erol’un desteği ile kurulan sosyal e-ticaret platformu İncir.com, internet dünyasında bir gelenek haline gelen Webrazzi Ödülleri 2014’te kazandığı üç önemli ödülle başarısını taçlandırdı.

 

incir.com kurucusu Yusuf Yıldırım Yılın Web Girişimcisi ödülünü alırken, incir.com Yılın Web Girişimi kategorisinde 3’üncülüğü kazandı. Yılın Yatırımcısı ödülünü ise incir.com’un da yatırımcısı olan Hasan Aslanoba aldı.

📆 26 Ocak 2015 Pazartesi 15:00   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

ABS Kör Kalıp
Şeref Bey Döner

KADIKÖY'DE HAVA

İSTANBUL

BLOG

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Üzgünüm, şu anda etkin anket yok.

BAĞLANTILAR