MENÜ ☰
Volimax
Pilot Garage Kartal
Kadıköy Gazetesi » Belediye, Flaş, Genel, Manşet, Toplum » Yaşam dolu,sevgi dolu,saygı dolu,mutlu bir kartal hedefimizdir.
Yaşam dolu,sevgi dolu,saygı dolu,mutlu bir kartal hedefimizdir.


Kartal Belediye Başkanı Op. Dr. Altınok Öz Kartal Belediyesi’nin birimlerinin verilen görevleri en iyi şekilde yapmak için çalıştığını söyledi. Başkan Öz kültür ve sanat,çevre gibi vatandaşın günlük yaşamının içinde olduğu konularda çok sayıda etkinlik ve proje yürüttüklerini belirtti. Kartal’da sanat ve kültürel çalışmaların giderek artacağını ifade etti.

 

Kartal Belediye Başkanı Op. Dr Altınok Öz: “Bir kent içinde barındığı binaları, yolları, kaldırımları, parkları, insanları ile yani canlı-cansız tüm varlıklarıyla bir bütündür. Yaşam dolu, sevgi dolu, saygı dolu, mutlu bir Kartal hedefimizdir.” dedi.

 

Kartal Belediye Başkanı Op. Dr. Altınok Öz şöyle konuştu: “Çağdaş, sosyal ve katılımcı bir anlayışla sürdürdüğümüz hizmetlerimizle Kartal’ımızı daha modern, daha mutlu yaşanabilir kent yapma çalışmamız devam etmektedir. Bilim, sanat, akıl üçlemesi sizlere hizmetimizdeki temel prensiplerimizdir. Uygar toplumlarda olduğu gibi bu üçlemeyle, insanlığa, doğaya tüm canlılara katkı sağlama çalışıyoruz. Kültür ve sanatla oluşturmaya çalıştığımız bu sinerjiyi, mahallerimizdeki kültür merkezlerimize taşıyarak birliktelik duygusunu pekiştirmek arzusundayız. Hizmetlerimizle olumlu yönde değişen ve dönüşen Kartal’da herkesime ve herkese eşit hizmet anlayışımız ile biz büyük bir aileyiz. Başarı için en önemli nokta inanmaktır, sevmektir. Biz size; Kartal’a inanıyoruz, güveniyoruz, seviyoruz. Gelecek toplumumuza, güzel ve yaşanabilir dünya bırakmanın, eğitim, kültür, sanat, bilimle olacağını biliyoruz. Önderimiz Mustafa Kemal Atatürk’ün yolunda ve izinde yürümeye devam edeceğiz.” dedi.

📆 19 Ocak 2015 Pazartesi 12:30   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

ABS Kör Kalıp
Şeref Bey Döner

KADIKÖY'DE HAVA

İSTANBUL

BLOG

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Üzgünüm, şu anda etkin anket yok.

BAĞLANTILAR