MENÜ ☰
Volimax
Pilot Garage Kartal
Kadıköy Gazetesi » Genel, Magazin, Manşet, Toplum » “Yaprak Dökümü”nün Tahsin’i baba oluyor!
“Yaprak Dökümü”nün Tahsin’i baba oluyor!


“Yaprak Dökümü” dizisinde hayat verdiği Tahsin karakteriyle hafızalara kazınan ünlü oyuncu Ahmet Saraçoğlu, kendisi gibi oyuncu eşi Şirin Saraçoğlu ile 5 yıllık evliliklerini taçlandıracak bir heyecan yaşıyorlar son günlerde. 

Öğrendiğimde çok şaşırdım

Eşinin hamileliğini kendisine sürpriz yaparak söylediğini anlatan Ahmet Saraçoğlu: “Öğrendiğimde çok şaşkındım, birbirimize sarıldık, şaşkınlığı atlatır atlatmaz ailelerimize ve arkadaşlarımıza haber verdik.”dedi.

 

Şirin Saraçoğlu :” Haberi verirken Ahmet’i kameraya kaydettim.”

Hamile olduğunu öğrendiği gün tesadüfen arkadaşlarıyla bir arada olacaklarını dile getiren Şirin Saraçoğlu :”Ahmet eve gelene kadar kimseye bir şey söylemedim. Beklediğimiz bir şey olsa da çok şaşkındım. Ahmet eve geldikten sonra onu koltuğa oturttum, arkadaşımın eline de kamerayı verdim ve öğrendiği anki halini kameraya kaydettim.” dedi

 

 

Kızım olacağını öğrendiğimde çok sevindim

Hamileliğin başlangıcından bu yana ilk kez Annelik Sanatı Dergisi için Gülşah Ekerel’in objektifinin karşısına geçtiklerini belirten Ahmet Saraçoğlu, kızı olacağını öğrendiğinde çok mutlu olduğunu söyleyerek : “Şirin kız istiyordu ;ama benim pek düşüncem yoktu, her çocuk kendi karakteriyle doğuyor ve o ne isterse o oluyor. Bu yüzden her çocuk farklıdır ama. Kızımın olacağını öğrendiğimde de çok sevindim, çevremdeki herkes, kız babası olacağım için şanslı olduğumu söylüyor.” Sözleriyle mutluluğunu dile getirdi.

 

 

Şirin Saraçoğlu :”Ahmet çok iyi bir baba olacak.”

Eşinin çok iyi bir baba olacağına inandığını ve bu nedenle çok huzurlu olduğunu söyleyen Şirin Saraçoğlu : “Gönlümde yatan kızdı; ama erkek olsaydı da sevinirdim. Eskiden erkek çocuk isterdim; ama daha sonra kız çocuk istediğimi fark ettim. Bunun en büyük nedeni de Ahmet’in güzel enerjisinden kaynaklanıyor. Onun çok iyi bir kız babası olacağını hissediyorum.” dedi.

📆 16 Ocak 2015 Cuma 13:43   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

ABS Kör Kalıp
Şeref Bey Döner

KADIKÖY'DE HAVA

İSTANBUL

BLOG

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Üzgünüm, şu anda etkin anket yok.

BAĞLANTILAR