MENÜ ☰
Volimax
Pilot Garage Kartal
Kadıköy Gazetesi » Flaş, Genel, Toplum » Radyo Trafik’ten Çözüm Dolu Program
Radyo Trafik’ten Çözüm Dolu Program


Kurulduğu günden bu yana trafiğin nabzını tutan Radyo Trafik, yepyeni bir programla dinleyicisinin karşısına çıkıyor. Trafik ile ilgili bir çok çalışmayı koordine etmiş olan Bülent Akarcalı’nın da deneyimlerini paylaşacağı, Perşembe günleri saat 13:00’da yayınlacak program, trafiğe yeni bakış açıları yeni çözümler getirmeyi amaçlıyor.

 

 

Türkiye’nin ilk ve tek trafik temalı radyosu Radyo Trafik, kurulduğu günden bugüne trafik durumu hakkında anlık olarak bilgi sağlayarak, sürücülerin hayatını kolaylaştırmayı hedefliyor. Yollarda her gün karşılaşılan sorunların çözümlenmesi amacıyla özel kurum ve kuruluşların desteği de alınarak kapsamlı girişimlerde bulunan Radyo Trafik ekibi, bugünlerde bu girişimlerine bir yenisini eklemeye hazırlanıyor.

 

 

Radyo Trafik Yayın Yönetmeni Cezayir Doğan, akademisyenleri ve ulaşım uzmanlarını dinleyicilerle buluşturuyor. 15 Ocak Perşembe günü saat 13.00’da başlayacak programda, hafta boyu dinleyicilerin üzerinde durduğu konular masaya yatırılacak ve çözüm yolları aranacak. Program deneyimli bir ismin öncülüğü ve danışmanlığında gerçekleştirilecek. 1983 – 2002 yılları arasında 5 dönem İstanbul Milletvekilliği ile Sağlık ve Sosyal Yardım Bakanlığı ve Turizm Bakanlığı yapmış “Bülent Akarcalı”, 15 günde bir yayına çıkarak ulaşım sorunları hakkındaki bilgilerini, devlet ve bürokrasi deneyimlerini aktaracak ve çözüm önerilerini kamuoyu ile paylaşacak.

 

 

Dinleyiciler tarafından dile getirilen tüm görüş ve öneriler İstanbul’da 25000, Ankara’da 10000’den fazla Radyo Trafik gönüllü muhabirinin onayını ve desteğini alarak büyük bir kitlenin katılımıyla yetkililere sunulacak.

📆 15 Ocak 2015 Perşembe 13:59   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

ABS Kör Kalıp
Şeref Bey Döner

KADIKÖY'DE HAVA

İSTANBUL

BLOG

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Üzgünüm, şu anda etkin anket yok.

BAĞLANTILAR