MENÜ ☰
Volimax
Pilot Garage Kartal
Kadıköy Gazetesi » Flaş, Genel, Kültür-Sanat, Toplum » Sanatçı Dostlarından Funda Arar’a Destek
Sanatçı Dostlarından Funda Arar’a Destek


Ünlü sanatçı Funda Arar’ın yeni albümü “Hoşgeldin”ingala gecesi 13 Ocak Salı günü

akşamı gerçekleşti.

 

Albüm lansmanlarından farklı olarak kırmızı halı eşliğinde davet veren ve birçok sanatçı dostunu yeni albümü “Hoşgeldin”ingala gecesine çağıran Funda Arar’a sanat dünyasından destek yağdı. Geceye Zara, Kubat, Tarık Ünlüoğlu, Behzat Gerçeker, Edip Akbayram, Linet, Ayşe Özyılmazel, Samsun Demir, Bülent Seyhan, Gökhan Tepe, Şebnem Sungur, Burcu Güneş, Ziynet Sali, Soner Sarıkabadayı, Hüseyin Turan, Ragga Oktay, Raviİncigöz gibi çok sayıda ünlü isim katıldı.

 

 

Misafirleri, Arar’ın menajeri Can Talanioğlu karşıladı. Funda Arar, kutlama pastasını eşi ve aranjörüFebyo Taşel ve yapımcısı Samsun Demir’le birlikte kesti.

 

 

Arar albümle ilgili olarak, “Çok heyecanlıyım. Oğlum Aras’ımın uğruna olsun” ifadelerini kullandı.

 

“Hayatın Hesabı”  şarkısına da atıfta bulunan Funda Arar,  “Hayatın tabii ki kendi hesabı var. Biz gönlümüzden geçenleri söylüyoruz” dedi. Albümün ilk klibini ve albüm fotoğraflarını çeken Nihat Odabaşı sanatçı hakkında, “Kendisini hem çok seviyorum, hem de yaptığı işlere güveniyorum” yorumunda bulundu.

 


“Funda kendiyle yarışıyor”

Funda Arar’ın İTÜ Devlet Konservatuvarı’ndan sanatçı dostu Zara, “Son albümü şahane olmuş, Funda benim gibi kendiyle yarışıyor. Her çalışmasında bir öncekinin üstüne çıkıyor” sözleriyle aralarındaki dostluğu anlatırken, Ziynet Sali de, “Funda Arar sektörün en güçlü müzisyenlerinden. Hem de çok iyi bir anne. Ben de yakında öyle diyeceğim inşallah’ cümleleriyle sürpriz bir açıklama yaptı.

 

 

DMC etiketi ile saışa çıkan “Hoşgeldin” albümünde Günay Çoban, Febyo Taşel, Yıldız Tilbe, Ragga Oktay, Burcu Tatlıses, Soner Sarıkabadayı, Bora Duran, Şakir Askan, Burhan Bayar, Zeki Güner, Şebnem Sungur, Ümit Sayın ve Gökhan Tepe imzalı eserler yer alıyor.

 

📆 14 Ocak 2015 Çarşamba 14:25   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

ABS Kör Kalıp
Şeref Bey Döner

KADIKÖY'DE HAVA

İSTANBUL

BLOG

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Üzgünüm, şu anda etkin anket yok.

BAĞLANTILAR