MENÜ ☰
Volimax
Pilot Garage Kartal
Kadıköy Gazetesi » Flaş, Genel, Toplum » Kore ve Kıbrıs Gazilerimiz Edirnede
Kore ve Kıbrıs Gazilerimiz Edirnede


Türkiye Muharip Gaziler Derneği Pendik Şubesi Kore ve Kıbrıs Gazilerine Edirne gezisi düzenledi.

 

Türkiye Muharip Gaziler Derneği Genel Başkanı Em.Alp. Şükrü Tandoğan, Türkiye muharip Gaziler Derneği Pendik Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı Sefa Altunparlar, Yönetim Kurulu Üyeleri,Kore gazileri Kıbrıs gazileri ve gazi ailelerinin katıldığı Edirne gezisi yoğun kar altında ve uyumlu bir ortamda gerçekleştirildi.

 


unnamed (2)

Gazilere yemek ikramı yapıldı
Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı Edirne İl Müdürlüğü Kore ve Kıbrıs Gazilerine Lalezar Restoran’da öğlen yemeği ikramında bulundu. İl Müdür Yardımcısı Hüseyin Mehmet Baycık’ın da katıldığı yemek sonrasında Edirne Valisi Dursun Ali Şahin, Edirne belediyesi ve 54’üncü Mekanize Piyade Tugay Komutanlığı ziyaret edildi. Trakya Bölgesi Kıbrıs Gazilerininde katıldığı protokol ziyaretleri sonrasında Serhat Şehrimiz Edirne’nin Tarihi ve Turistik mekânları gezildi.
Bu arada Türkiye Muharip Gaziler Derneği Genel Başkanı Em. Alb. Şükrü Tandoğan, Edirne Valisi Dursun Ali Şahin, Edirne Belediyesi Başkan Vekili Savaş Üner ve Mekanize Piyade Tugay Komutanı Hidayet Arı’ya Gazilere olan katkı ve desteklerinden dolayı birer şükrün plaketi sundu.

HABER-FOTO:FETHİ SATICI

📆 13 Ocak 2015 Salı 11:05   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

ABS Kör Kalıp
Şeref Bey Döner

KADIKÖY'DE HAVA

İSTANBUL

BLOG

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Üzgünüm, şu anda etkin anket yok.

BAĞLANTILAR