MENÜ ☰
Volimax
Pilot Garage Kartal
Kadıköy Gazetesi » Etkinlikler, Flaş, Genel, Gezi-Alışveriş, Kültür-Sanat, Mekanlar, Toplum » Tepe Nautilus’ta “Dali’ye Bir de Buradan Bakın” sergisi başladı!
Tepe Nautilus’ta “Dali’ye Bir de Buradan Bakın” sergisi başladı!


İstanbul’un iki yakasını birleştiren, sanata, sanatçıya ve çocuklara olan desteğiyle dikkatleri çeken Tepe Nautilus AVM, 2015 yılındaki etkinliklerine 12-18 Ocak tarihleri arasında gerçekleşecek “Dali’ye Bir de Buradan Bakın” sergisi ile devam ediyor.

 
12 yıldır gerçekleştirdiği etkinliklerle ve rahat ulaşım imkanı ile tanınan Tepe Nautilus AVM, sanatı ve çocuk gelişimini desteklemek amacıyla Küçük Şeyler Anaokullarının projesi olan “Dali’ye Bir de Buradan Bakın” sergisini ev sahipliği yapıyor.

 
Tepe Nautilus, çocukların bakış açısıyla yorumlanan Dali eserlerini sanatseverlerle buluşturuyor. Küçük Şeyler Anaokullarının her bir öğrencisinin en az bir resminin bulunduğu sergide 150’den fazla miniğin eseri sergileniyor.

 
Çocukların, yaratıcılık, hayal gücü, estetik duygusu ve çizim becerilerini geliştirmesine olanak sağlayan ‘’Dali’ye bir de buradan bakın’’ sergisi, 18 Ocak tarihine kadar Tepe Nautilus ziyaretçileri tarafından izlenebilecek. Dali’ye bir de çocukların gözünden bakın…

📆 12 Ocak 2015 Pazartesi 12:28   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

ABS Kör Kalıp
Şeref Bey Döner

KADIKÖY'DE HAVA

İSTANBUL

BLOG

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Üzgünüm, şu anda etkin anket yok.

BAĞLANTILAR