MENÜ ☰
Volimax
Pilot Garage Kartal
Kadıköy Gazetesi » Flaş, Genel, Kültür-Sanat, Magazin, Toplum » Köprüden Önce Son Çıkış Başlıyor!
Köprüden Önce Son Çıkış Başlıyor!


Murat Kazanasmaz 12 Ocak Pazartesi günü TRT İstanbul Kent Radyo’da Köprüden Önce Son Çıkış isimli programıyla dinleyicileriyle buluşuyor.

 

 

12 Ocak Pazartesi günü radyo camiasında yepyeni bir yolculuk başlıyor. İstanbul’un yeni sesi, soluğu olan TRT İstanbul Kent Radyo’da Murat Kazanasmaz’ın sunumuyla Köprüden Önce Son Çıkış programı başlıyor.

 

Murat Kazanasmaz’la Köprüden Önce Son Çıkış isimli program eş zamanlı olarak İstanbul Büyükşehir Belediyesi’ne bağlı olan İBB Trafik Radyosu, İstanbul Ajansı’nın radyosu olan Radyo İstanbul Ajansı’ndan hafta içi her sabah 07.00-09.00 saatleri arasında ortak yayında dinleyebileceksiniz.

 

İstanbul trafiğine, İstanbul ve İstanbullulara dair ne gelişme varsa herkesten önce siz haberdar olacaksınız. Kazanasmaz programında İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin İstanbul trafiğini izlemek için şehrin farklı noktalarına yerleştirdiği 1000’e yakın trafik kamerasından anlık bilgileri canlı yayında paylaşarak vatandaşları en hızlı, en güvenilir şekilde gitmesi gereken yerlere ulaştıracak.

 

Bu seyahat boyunca İstanbul trafiğinin yanı sıra, canlı telefon bağlantılarıyla, hava durumunu, para piyasalarını, spor gündemine dair en son gelişmeleri, gazetelerin ilk sayfalarına yansıyan gündem başlıklarını sizlerle paylaşacak olan Kazanasmaz, dileyicilerin programa katılımını sosyal medya üzerinden ve canlı telefon bağlantılarıyla sağlayacak.

 

İstanbul’a ayrı bir pencereden bakılacak olan ve İstanbul’un konuşulacağı program için radyonuz ve yolunuz açık olsun…

📆 12 Ocak 2015 Pazartesi 12:20   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

ABS Kör Kalıp
Şeref Bey Döner

KADIKÖY'DE HAVA

İSTANBUL

BLOG

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Üzgünüm, şu anda etkin anket yok.

BAĞLANTILAR