- Kadıköy Gazetesi - https://kadikoygazetesi.com -

İBB AK Parti Grubundan anlamlı plaket

Dünya birinciliği elde ederek ülkemize büyük onur yaşatan Alpcan Çelik,e plaket takdimini İBB Meclis 1. Başkan Vekili Ahmet Selamet, İBB AK Parti Grup Başkan Vekili Abubekir Taşyürek ve AK Parti Grup Yöneticileri yaptı.

 

 

Mega projeleri ve başarılı hizmetlerinden dolayı dünyaya her zaman örnek İstanbul Büyükşehir Belediyesi, Kur’an-ı Kerim’i ezbere en güzel okuyan dünya birincisi çıkardı.

 

 

Hırvatistan Zagreb’te yapılan Kur’an-ı Kerim’i ezbere ve güzel okuma Yarışmasında 66 ülke arasında birinci seçilen, İBB Mezarlıklar Daire Başkanlığı’nda görevli imam Alpcan Çelik’i AK Parti Grubu tebrik ederek plaket takdim etti.

 

 

Plaket takdim ve tebrik buluşmasına İBB Meclis 1. Başkan Vekili Ahmet Selamet, İBB AK Parti Grup Başkan Vekili Abubekir Taşyürek, AK Parti Grup Yöneticileri ve belediye meclis üyeleri hazır bulundu.

 

 

AK Parti Grup Başkan Vekili Abubekir Taşyürek, “Alpcan kardeşimiz bize büyük onur yaşattı. Ülkemizi ve kurumumuz İBB’yi birincilik elde ederek tüm dünyaya tanıttı. İBB adına kendisini tebrik ediyorum” dedi.