MENÜ ☰
Volimax
Benim de şirketim var | trink
Kadıköy Gazetesi » Eğitim, Etkinlikler, Flaş, Genel, Toplum » Işık Üniversitesi Öğrencilerinden Kan Bağışı Kampanyasına Anlamlı Destek
Işık Üniversitesi Öğrencilerinden Kan Bağışı Kampanyasına Anlamlı Destek


Işık Üniversitesi Şile Kampüsü’nde Işık Türk Kızılayı Kulübü ve Sosyal Sorumluluk Projeleri Kulübü önderliğinde, 26 Kasım 2014 tarihinde, Işık Üniversitesi öğrencilerinden oluşan Kızılay Gençlik Kolları ve Şile Kızılay Derneği işbirliği ile “Kan Bağışı” etkinliği gerçekleşti.

 

 

Kaynağı sadece insanda olan kan, ülkemizde gönüllü kan bağışçısı sayısı yeterli olmadığı için toplanan ve saklanan miktar olarak ihtiyaca cevap vermemektedir.

 

 

Sosyal sorumluluk alanında gönüllü kan bağışının önemi ve farkındalığın oluşturulması amacıyla “Kızılaya Kan Hayata Can” sloganıyla yola çıkarak kan bağışında bulunmak isteyen tüm gönüllü Işık’lılar; 26 Kasım 2014 tarihinde Işık Üniversitesi revirindeydi. Gönüllü kan bağışçılarından oluşan kalabalık öğrenci grubu; 103 ünite kan bağışında bulundu.

 

 

Tek noktada 103 ünite kan toplayarak 2014-2015 eğitim yılı “İstanbul Üniversiteler” rekorunu gerçekleştiren Işık’lılar  her yıl düzenli olarak yapılan kan bağışı kampanyalarına bundan sonra da düzenli aralıklarla devam edecek.

📆 28 Kasım 2014 Cuma 15:45   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ABS Kör Kalıp

KADIKÖY'DE HAVA

İSTANBUL

BLOG

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Üzgünüm, şu anda etkin anket yok.

PUAN DURUMU - SÜPER LİG

BAĞLANTILAR