Slot Siteleri

SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

Kadıköy Gazetesi

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:
Anasayfa Genel Flaş

Ergaz Bluepet, tanıtım çalışmalarında İbrahim Erkal ile anlaştı!

Yayınlanma:
ABONE OL

Ergaz Bluepet’in tanıtım yüzü İbrahim Erkal oluyor. Enerji sektöründe ülke genelinde söz sahibi olan Ergaz Bluepet’in yeni hamlesi, tanıtım atağı yaparak tanınmış dev isimle anlaştı. Erzurum’un ulusal gururu olan Ergaz Bluepet, önümüzdeki dönemlerde yapılacak tanıtım çalışmaları konusunda yine Erzurum’un ulusal değeri olan ünlü sanatçı İbrahim Erkal ile anlaştı.

ibrahim-erkal-abubekir-yazgiz-imza-ergaz

Yağız, Ergaz’da Erkal’de Erzurum’un öz değeridir!

Erzurum’un iki değeri Ergaz ile Erkal tanıtım konusunda birlikte çalışma kararı aldılar.

Erzurum’un yükselen değeri Ergaz Bluepet, Türkiye genelinde istikrarlı büyümesi ve akaryakıt sektöründeki hamlesini ünlü sanatçı İbrahim Erkal ile tanıtım konusunda anlaşarak taçlandırdı.

ERGAZ Yönetim Kurulu Başkanı Ebubekir Yağız, “ Ergaz Bluepet, Erzurum’un yükselen ulusal değeri olduğu gibi yine hemşerimiz olmasından gurur duyduğumuz kıymetli sanatçımız İbrahim Erkal ile tanıtım konusunda birlikte çalışmaktan büyük memnuniyet duyduğumuzu belirtmek isterim. Dünyadaki yaşanan ekonomik krizlere rağmen Türkiye’de istikrarlı bir şekilde büyümeye devam eden firmamız, enerji sektörünün önemli aktörlerinden biri durumundadır. Ülke ekonomisinde edindiğimiz bu yeri korumak ve daha üst seviyelere tırmandırmak için, tanıtımın çok etkili olduğunun da farkında olarak böyle hayırlı bir adım atmış bulunuyoruz. İbrahim Erkal kardeşimiz gerek sanatsal başarısı gerekse, örf adet ve geleneklerine bağlı bir hayat tarzı ile çok beğendiğimiz bir karakterdir. Kendisiyle böyle bir çalışma yürüttüğümüzden dolayı keyif duyduğumuzu belirtmek istiyorum, hayırlı olsun” dedi.

ibrahim-erkal-abubekir-yagiz-tokalasti

Erkal, “Güzel bir buluşma oldu”

Yeni albüm hazırlıklarını sürdüren Erzurum’lu sanatçı İbrahim Erkal, Ergaz ile yapılan sponsorluk ve tanıtım çalışmaları konusunda “Güzel bir buluşma oldu” şeklinde değerlendirdi.

Erkal, “ Erzurum’un iki değeri bir buluştu. Ergaz Bluepet milli gururumuzdur, enerji piyasasında pazar payını artırmak için elimizden gelen gayreti göstereceğiz. Akaryakıt sektöründeki yeni markası Bluepet’inde yurt geneline yayılması gerekiyor. Alt yapısı çok sağlam güçlü ve güvenilir kuruluş olan Ergaz Bluepet için tanıtım çalışması yapmaktan mutlu olduğumu söyleyebilirim” dedi.

Basın Danışmanı Gülerci’nin gayreti iki değeri buluşturdu!

Ergaz Bluepet’in ve İbrahim Erkal’in basın danışmanlığını yürüten Gazeteci Kenan Gülerci’in gayretleri neticesinde gerçekleşen yeni işbirliği sevinçle karşılandı.

kenan-gülerci-ibrahim-erkal-abubekir-yagiz

Ergaz Bluepet ve İbrahim Erkal Erzurum’un en önemli değerlerinden. Gurur ve onur duyduğumuz her iki değerimizin, böyle güzel bir atmosferde güzel bir işbirliği adımı atmaları bizleri mutlu etti. Ergaz Bluepet firması, Genel Müdürü Abubekir Yağız Bey yönetiminde önemli hamleler yapıyor. Milletimizin bağrına bastığı gururumuz olan sanatçı İbrahim Erkal’de dört yıl aradan sonra çıkaracağı yeni albüm ile yeni bir çıkış yapacak olması akabinde Ergaz Bluepet firmasının tanıtım yüzü olması çok isabetli bir tercih oldu, hayırlı olsun” dedi.

İlgili Haberler

Basında Kadıköy
20 Mayıs 2024
Duman’ın “Erzurum’a Selam Söyle’nin ardından, “Kars’a Selam Söyle” kitabı yayınlandı

Marmara Üniversitesi öğretim üyelerinden Erzurumlu Prof. Dr. Halûk Harun Duman, Erzurum’u konu alan iki kitapla birlikte bir de Kars’ı konu alan yeni bir kitap yayımladı. Kitaplar hakkında değerlendirme yapan Duman, “Çok zengin anılar ve tarihsel bilgiler içeren kitaplar her iki şehrin 1960-1985 yıllarına ışık tutan ilginç bilgilerden oluşuyor. Adeta şehrin gizli tarihi sayılabilecek kitaplarla hiç […]

Genel
20 Mayıs 2024
Mardin Basın Çalıştayı’nda Gazeteciliğin Olumsuz Etkilendiği Sebepler Konuşuldu

Gazeteciler, yeni başlattıkları Basın Platformu hareketiyle Mardin’de bir çalıştay düzenlediler. Mardin Yay Grand Oteli’de gerçekleşen Basın Platformu 2. Çalıştayı, Mardinli gazetecilerinde yer aldığı toplantıda, önemli sorunların masaya yatırılmasına ev sahipliği yaptı. Toplantıya katılan gazeteciler, gelişen teknoloji, ekonomik sıkıntılar ve sosyal medya etkisi gibi konuların basılı gazeteciliği nasıl etkilediğini derinlemesine ele aldılar. TEKNOLOJİ VE TÜKETİM ALIŞKANLIĞI […]

Basında Kadıköy
18 Mayıs 2024
Kadıköylü Yazar Özge Doğar’dan Yeni Kitap

Kadıköylü Yazar Özge Doğar’ın “Renkli Çiçeklerim Var” başlıklı yeni öykü kitabı, Ters Kule Yayınları etiketiyle çıktı. 13 öyküden oluşan kitapta Çiçekçi Kadın Pembe, kadınlığa, insanlığa, geleceğe dair öyküler anlatırken; umudun oltasına takılmamızı sağlıyor. Özge Doğar “Renkli Çiçeklerim Var” hakkında, “Toplumsal acıların, bireyi etkilememesi mümkün değil. Benim öykülerimde kadınlar eşitlikten ve özgürlükten yana bir dünya için […]

Genel
17 Mayıs 2024
İlayda Emir; Bu sezon erkek giyimi son derece şık olacak

2024 Takım Elbiselerine İlginç Tanıtım..   İlayda Emir markasının Son koleksiyonu için İstanbul’un muhteşem boğazında özel bir etkinlik gerçekleştirildi.. Deneyimli fotoğrafçılar Semih Palancı ve Reza Salgın’ın fotoğraflarını çektiği ve özel çekimlerde bulunduğu organizasyonu Bilal Baştemur otuzbeş başarılı modelle çekimleri marmaranın muhteşem mavisinde tekne turunda gerçekleştirdi. İLGİLİ HABER Acâibü’l Temâşa oyunu Üsküdar Tekel Sahnesinde seyirci ile […]