MENÜ ☰
Volimax
Pilot Garage Kartal
Kadıköy Gazetesi » Flaş, Genel, Toplum » Tema İSTANBUL, Sign Of The City’de ‘En İyi Karma Proje’ seçildi
Tema İSTANBUL, Sign Of The City’de ‘En İyi Karma Proje’ seçildi


“En İyi Karma Proje”: Tema İSTANBUL

 

 

Türkiye inşaat ve gayrimenkul sektörünün en iyilerini belirleyen Sign Of The City Awards’da Tema İSTANBUL, kategorisinde ‘en iyi proje’ olarak tescil edildi. Birbirinden önemli isimlerin jüri üyeliğini üstlendiği prestijli yarışmada Tema İSTANBUL, Türkiye’nin “En İyi Karma Projesi” seçildi. MESA, ARTAŞ-AVRUPA KONUTLARI, ÖZTAŞ, KANTUR-AKDAŞ Ortak Girişim Grubu’nun hayata geçirdiği Tema İSTANBUL’un layık görüldüğü “En İyi Karma Proje” ödülünü, Sign Of The City Awards Ödül Töreni’ne katılan Ortak Girişim Grubu’nun Yönetim Kurulu Başkanları Erhan Boysanoğlu, Süleyman Çetinsaya ve Ali Kantur birlikte aldılar.

 

 

Bünyesinde barındırdığı birçok ‘ilk’ ve ‘en’ ile Türkiye’nin fark yaratan mega karma projesi Tema İSTANBUL, Sign Of The City Awards’da ödül aldı. Türkiye inşaat ve gayrimenkul projelerinin en iyilerinin ödüllendirildiği, Hürriyet’in öncülüğünde MIPIM ile EY Türkiye’nin stratejik ortaklığı, GYODER, IMSAD ve KONUTDER’in işbirliğiyle bu yıl ilk defa gerçekleştirilen Sign Of The City Awards’da Tema İSTANBUL, “En İyi Karma Proje” seçildi.

 

 

Rakiplerini geride bırakan Tema İSTANBUL, ödüle uzandı

İlk kez düzenlenmesine karşın Türkiye inşaat ve gayrimenkul sektörünün en prestijli yarışması olmaya aday Sign Of The City Awards’da 19 ayrı ödül kategorisi yer aldı. Türkiye inşaat ve gayrimenkul sektörünün en iyilerinin belirlendiği yarışmada, tamamlanmış ve devam eden 142 farklı seçkin projeyle ilgili 199 başvuru değerlendirildi. Seçkin jüri üyelerinin yaptığı titiz değerlendirmeler sonucu, Sign Of The City Awards’da “Onur Ödülü”, “En İyi Konsept Mimari Tasarım” ve “Yılın Fark Yaratanı – Sektörde Yenilik Jüri Özel Ödülü” hariç 16 kategoride 24 adet tamamlanmış ve devam eden proje ödülü sahiplerini buldu. Yarışma finalinde rakiplerini geride bırakan Türkiye’nin sembol projesi Tema İSTANBUL’da, Sign Of The City Awards’da proje aşamasındaki “En İyi Karma Proje” ödülüne layık görüldü.

 

 

Ödülü, Boysanoğlu, Çetinsaya ve Kantur birlikte aldılar

Türkiye’nin inşaat, gayrimenkul ve mimarlık dünyasının önemli temsilcilerini bir araya getiren törende Tema İSTANBUL projesini hayata geçiren MESA, ARTAŞ-AVRUPA KONUTLARI, ÖZTAŞ, KANTUR-AKDAŞ Ortak Girişim Grubu yönetimi de tam kadro hazır bulundu. Onur gecesine, MESA Yönetim Kurulu Başkanı Erhan Boysanoğlu, ARTAŞ-AVRUPA KONUTLARI Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Çetinsaya, KANTUR-AKDAŞ Yönetim Kurulu Başkanı Ali Kantur, Ortaklar Kurulu ve MESA Yönetim Kurulu Üyesi Özhan Akçalı ile Tema İSTANBUL Genel Müdürü Mesut Arslan’ın yanı sıra proje üst yönetimi de hazır bulundu. Türkiye inşaat ve gayrimenkul sektörünün bu önemli gecesinde Tema İSTANBUL’un “En İyi Karma Proje” ödülünü, MESA, ARTAŞ-AVRUPA KONUTLARI, ÖZTAŞ, KANTUR-AKDAŞ Ortak Girişim Grubu’nun Yönetim Kurulu Başkanları Erhan Boysanoğlu, Süleyman Çetinsaya ve Ali Kantur birlikte aldılar.

 

 

Tema İSTANBUL’un, Türkiye’nin dünya çapındaki gayrimenkul projesi olduğunu vurgulayan Erhan Boysanoğlu, ödülün, projenin birçok alanda elde ettiği başarıların bir anlamda tescili olduğuna da dikkat çekerek, duydukları gururu belirtti.

 

 

Süleyman Çetinsaya da; Tema İSTANBUL’un büyüklüğü, bünyesindeki birçok ‘ilk’ ve ‘en’ler ile her konuda öne çıktığını vurgulayarak, ilk kez düzenlenen bu prestijli yarışmada kazanılan bu değerli ödülü, başkalarının da takip edeceğine olan inancını belirtti.

 

 

Türkiye’nin mega karma projesinin güçlü fonksiyonlarına dikkat çeken Ali Kantur ise; etaplar tamamlandıkça, yapılar yükseldikçe, Tema İSTANBUL’un ne kadar başarılı ve doğru bir proje olduğunun daha bugünden görünmeye başladığını belirtti. Kantur, Tema İSTANBUL olarak başarılara imza atmaya devam edeceklerini de vurguladı.

 

 

Tema İSTANBUL Genel Müdürü Mesut Arslan ise; “Biz bugüne kadar hep kaliteli, iyi ve doğru bir iş yapmayı hedefledik, tüm planlamalarımızı bu yönde kurguladık. Sign Of The City Awards’ta layık görüldüğümüz bu ödül, bize aslında rotamızın ne kadar doğru olduğunu gösteren bir pusula oldu” diyerek, alınan “En İyi Karma Proje” ödülünden duydukları gurur ve onuru, tüm Tema İSTANBUL çalışanları ve ev sahipleri ile paylaştıklarını belirtti.

 

 

Tema İSTANBUL’un Sign Of The City Awards’da “En İyi Karma Proje” ödülü almasına ilişkin detaylı basın bülteni ve görseller, ekte değerlendirmelerinize sunulmuştur.

Etiketler:
📆 11 Kasım 2014 Salı 14:42   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ABS Kör Kalıp
Şeref Bey Döner

KADIKÖY'DE HAVA

İSTANBUL

BLOG

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Üzgünüm, şu anda etkin anket yok.

BAĞLANTILAR