MENÜ ☰
Volimax
Benim de şirketim var | trink
Kadıköy Gazetesi » Flaş, Genel, Toplum » Çolpan İlhan’ın anısına
Çolpan İlhan’ın anısına


ÇOLPAN İLHAN’IN ÖĞRENCİLERİ ÇOLPAN İLHAN ODA TİYATROSUNDA PRÖMİYER YAPTI

 

 

Çolpan İlhan Sadri Alışık Tiyatrosu’nun, Alternatif Sahne bünyesinde kendi mezunlarına yer verdiği ”MARKET” oyunu geçtiğimiz akşam ilk kez sanatseverlerle buluştu. Biletleri on gün önceden tükenen oyun izleyenleri derinden etkiledi.

 

 

KEREM ALIŞIK; “MARKET” tiyatro severlerin soluksuz izleyeceği bir oyun. Okulumuzdan mezun olan öğrencilerimiz çok etkili, gerçekçi bir oyun hazırlamışlar. Onlarla gurur duyuyorum.Tüm emek verenleri tebrik ediyorum. ” dedi.

 

 

BİLETLER PRÖMİYERDEN ON GÜN ÖNCE TÜKENDİ!!!

 

 

Çolpan İlhan-Sadri Alışık Tiyatrosunda Alternatif Sahne bünyesinde prömiyeri gerçekleştirilen “Market” adlı oyun oyun izleyiciden tam not aldı. Biletlerin prömiyerden 10 gün önce tükendiği ve izleyenleri derinden etkileyen “Market” oyununu Gökhan Erarslan yazıp yönetti. Her Cuma Çolpan İlhan Oda Tiyatrosunda seyirci ile buluşmaya devam edecek oyun gerçek bir hikayeden yola çıkarak sahnelendi.

 

 

İzledikleri bir filmden etkilenerek hiç tanımadıkları sekiz insanı soğukkanlılıkla öldüren üç katil. Bir benzin istasyonunun marketinde başlayan tuhaf bir hesaplaşma ve sorgu… Çolpan İlhan-Sadri Alışık Tiyatrosu’nun yeni sezon alternatif sahne oyunu Market, farklı kurgusu ve yalın anlatımı yeni-gerçekçi, sıra dışı bir eser…

📆 09 Kasım 2014 Pazar 13:35   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ABS Kör Kalıp

KADIKÖY'DE HAVA

İSTANBUL

BLOG

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Üzgünüm, şu anda etkin anket yok.

PUAN DURUMU - SÜPER LİG

BAĞLANTILAR