MENÜ ☰
Volimax
Pilot Garage Kartal
Kadıköy Gazetesi » Flaş, Genel, Politika, Toplum » Gürlü: Üsküdarlılarla bir olmaya, beraber olmaya geliyoruz
Gürlü: Üsküdarlılarla bir olmaya, beraber olmaya geliyoruz


Saadet Partisi Üsküdar Başkanlığı’nın 5. Olağan Kongresi’nde ilçe başkanlığına seçilen Muhammet Gürlü, Üsküdarlılarla bir olmak, beraber olmak üzere göreve geldiklerini söyledi.

 
Saadet Partisi Üsküdar Başkanlığı’nın 5. Olağan Kongresi’nde ilçe başkanlığına seçilen Muhammet Gürlü, gerçekleşen kongreden sonra partideki yeni döneme dair açıklamalarda bulundu.

 

 
Yeni bir sayfa açmıyoruz

 
Sözlerine Milli Görüş Lideri Prof. Dr. Necmettin Erbakan başta olmak üzere, hareketlerine katkı sunmuş ve vefat etmiş herkesi rahmetle yad ederek başlayan Muhammet Gürlü bu kongrenin geçmişe sünger çekmek ya da yeni bir sayfa açmak manasına gelmediğini belirterek, “Bu kongreyle sadece yeni bir soluk alıyoruz. Evet bizler de insanız, ufak tefek hatalarımız, kusurlarımız olmuştur. Ancak asla ve asla bilerek bir hatanın içerisinde yer almadık, almayacağız! Bizlerin, bu kongreden önce olduğu gibi, bu kongreden sonra da amacı, 1969’dan beri ilmek ilmek işlenen, tuğla tuğla yükseltilen, inançla, el emeğiyle, göz nuruyla, alınteriyle, dualarla, niyazlarla bugünlere getirilen Milli Görüş Hareketini, geçmişten aldığımız tecrübe ve donanımla daha da ileriye taşımak, davamızın bayrağını elimizden geldiği oranda en yükseklere çıkartmak olacaktır” şeklinde konuştu.

 

 

Milletimiz bizi tanıyor
Milletin kendilerini çok iyi tanıdığını belirten Gürlü, “Milletimiz bizleri Önce Ahlak ve Maneviyat ilkemizden biliyor, insanlarımız Milli Görüş’ü faiz sömürüsüne karşı duruşundan tanıyor, halkımız Saadet’i hayra motor, şerre fren olma düsturuyla seviyor, vatandaşlarımız İslam Birliği idealimizi takdir ediyor” diye konuştu.

 

 

Üsküdarlılarla bir olmak, beraber olmak üzere göreve geldiklerini ifade eden Başkan Gürlü, “Her birimiz Üsküdar’ı oluşturan bireyler olarak bir olmaya, beraber olmaya, el ele vermeye, omuz omuza yürümeye, kafa kafaya verip birlikte düşünmeye geliyoruz. Bizler, adeta bir ebru çalışmasındaki rengarenklikle ve ebru eserindeki ahenk ile ama kendi rengimizi de asla ve asla kaybetmeden Üsküdarlılarla bir sanatçı hassasiyetiyle kucaklaşmaya geliyoruz” dedi.

📆 05 Kasım 2014 Çarşamba 10:52   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ABS Kör Kalıp
Şeref Bey Döner

KADIKÖY'DE HAVA

İSTANBUL

BLOG

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Üzgünüm, şu anda etkin anket yok.

BAĞLANTILAR