MENÜ ☰
Volimax
Benim de şirketim var | trink
Kadıköy Gazetesi » Flaş, Genel, Toplum » AK Parti Ataşehir İlçe Başkanı Av. M. Naim YAĞCI’nın Cumhuriyet Bayramı Kutlama Mesajı
AK Parti Ataşehir İlçe Başkanı Av. M. Naim YAĞCI’nın Cumhuriyet Bayramı Kutlama Mesajı


Cumhuriyetimizin 91’inci Yıldönümü Kutlu Olsun!

Cumhuriyetimizin ilanının 91’inci yıldönümünü bugün büyük bir sevinç ve gururla kutluyor, milletçe bu heyecanı paylaşıyoruz.

Gazi Mustafa Kemal ve silah arkadaşları başta olmak üzere, Cumhuriyetimizin kurulmasında emekleri geçen bütün İstiklal Kahramanlarımızı rahmetle, minnetle ve şükranla anıyorum.

Farklı dil, inanç ve kültürleri bir arada yaşatan, gönüllerimizi kaynaştıran büyük bir adalet ve barış medeniyetinin mirasçıları olan bizler kardeşçe birbirimizi kucaklayarak, birbirimize sımsıkı kenetlenerek aydınlık yarınlarımıza hep birlikte Yeni Türkiye Yolunda Demokratik, Müreffeh, Öncü Ülke olarak 2023, 2053 ve 2071’lere yorulmadan, bıkmadan, yılmadan ilerleyeceğiz.

Milletiyle, tarihiyle ve coğrafyasıyla barışık güçlü bir devlet ve millet olarak yarınlarımıza güvenle bakabildiğimiz bir ortamda Cumhuriyetimizin 91’inci yılını idrak ediyor olmaktan büyük bir mutluluk duyuyor, bütün vatandaşlarımızın “Cumhuriyet Bayramı”nı yürekten kutluyorum.

Sevgi ve Saygılarımla,

Av. M. Naim YAĞCI
AK Parti Ataşehir İlçe Başkanı

 

📆 29 Ekim 2014 Çarşamba 13:15   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ABS Kör Kalıp

KADIKÖY'DE HAVA

İSTANBUL

BLOG

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Üzgünüm, şu anda etkin anket yok.

PUAN DURUMU - SÜPER LİG

BAĞLANTILAR