MENÜ ☰
Volimax
Benim de şirketim var | trink
Kadıköy Gazetesi » Flaş, Gezi-Alışveriş, Mekanlar, Toplum » Tepe Nautilus’ta Müzayede Heyecanı
Tepe Nautilus’ta Müzayede Heyecanı


İstanbul’un iki yakasını buluşturan alışveriş merkezi Tepe Nautilus ‘Sonbaharda Sanat Etkinlikleri’ kapsamında sanatseverlere müzayede heyecanı yaşatacak. Genç sanatçıların ve Güzel Sanatlar Fakültesi öğrencilerinin Nautilus heykelini yorumladığı “Proje:Nautilus” ile başlayan “Sonbaharda Sanat Etkinlikleri” Küratör Rahmi Çöğendez’in işbirliğe yapılacak resim müzayedesi ile devam edecek.

 

 

Tepe Nautilus’ta 25 Ekim 2014’te üçüncüsü gerçekleştirilecek müzayedede yer alan eserler 20–25 Ekim tarihlerinde etkinlik alanında sergilenecek ve sanatseverler tarafından incelenebilecek. Sergide yer alan tüm eserler Rahmi Çöğendez yönetimindeki müzayedede Tepe Nautilus ziyaretçileri ve koleksiyonerlerin katılımıyla satışa sunulacak.

 

 

Sanata verdiği değer ile dikkat çeken Tepe Nautilus’un 25 Ekim’de etkinlik alanında gerçekleştireceği müzayedede Christo Yotov, Zeki Çetinkaya, Haluk Eroğlu, Nickolay Lugovenko, Hikmet Çetinkaya, Gültekin Serbest, Evgeny Cheekrigin, Anatoly Tarabanov, Arman Allahverdiyan, Ivan Krisyuk, Igor Tuzhikov gibi yerli ve yabancı birçok ressamın eserleri satışa çıkarılacak.

 

 
Tepe Nautilus AVM’nin ev sahipliğinde RC Müzayede işbirliğiyle, sanatseverleri ulaşılabilir bütçelerle orijinal eser sahibi yapmak amacıyla düzenlenen müzayedede yer alacak eserler, www.rcmuzayede.com, www.tepenautilus.com internet sitelerinden ve 20 Ekim’den itibaren Tepe Nautilus AVM etkinlik alanında incelenebilecek.

 

 
Tepe Nautilus etkinlikleriyle ilgili detaylı bilgiye www.tepenautilus.com adresinden ulaşabilirsiniz. Tepe Nautilus’u ayrıca facebook.com/TepeNautilus, twitter.com/TEPENAUTILUS34 ve instagram.com/tepenautilus linklerinden de takip edebilirsiniz.

📆 22 Ekim 2014 Çarşamba 15:14   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ABS Kör Kalıp

KADIKÖY'DE HAVA

İSTANBUL

BLOG

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Üzgünüm, şu anda etkin anket yok.

PUAN DURUMU - SÜPER LİG

BAĞLANTILAR