MENÜ ☰
Volimax
Benim de şirketim var | trink
Kadıköy Gazetesi » Flaş, Genel, Toplum » PYRAMİDS & MESİAD iş birliği
PYRAMİDS & MESİAD iş birliği


FAS ULUSLARARASI MODA VE TEKSTİL FUARI ‘’MOROCCO STYLE’’ TÜRKİYE ve FAS’ ta SEKTÖRÜN ÖNCÜ KURULUSLARININ DESTEĞİ İLE GERCEKLEŞECEK

 

 
10-12 Mart 2015 tarihinde Pyramids Grup Fuarcılık tarafından organize edilecek olan Fas Uluslararası Moda, Tekstil ve Aksesuarları Fuarı, MESİAD işbirliği ile Kazablanka Uluslararası Fuar Merkezinde kapılarını açıyor olacak.

 

 

Daha ilk günlerden dünya genelinde sektörün ilgisini çekmeyi başaran Morocco Style Kuzey Afrika ve uluslararası arenada binlerce moda, hazır giyim, kumaş tekstil üreticisini bir platformda buluşturup sektörünün yeni buluşma noktası olmayı hedefliyor.

 

 
MESİAD BAŞKANI YUSUF GECU MOROCCO STYLE FUARINI DESTEKLEYECEKLERİNİ AÇIKLADI
Tekstil sektöründe ses getiren Merter Moda Günleri organizasyonunu başarılı bir şekilde gerçekleştiren MESİAD, (Merter Sanayici ve İş Adamları Derneği) hemen ardından Fas Moda ve Tekstil Fuarı ile işbirliği için masaya oturdu. Pyramids Fuarcılık’ tan Türkiye Projeler Direktörü Cüneyt Elbasan ve Mesiad Yönetim Kurulu Başkanı Yusuf Gecu bir araya gelerek işbirliğine vardı. Gecu, Fas Moda ve Tekstil fuarına dernek ve yönetim kurulu olarak katılım sağlayacaklarını söyleyerek başta Merter tekstil fimaları olmak üzere tüm MESİAD üyelerini fuara davet edeceklerini ifade etti. Fuarın etkisiyle Fas’a yapılan tekstil ihracatında daha büyük bir yükseliş yakalanacağını vurgulayan Gecu, Pyramids Fuarcılığın Kuzey Afrika ve Orta Doğu’daki gelişmiş faaliyet alanı sayesinde profesyonel alıcıların Türk katılımcıları ile buluşacağına inancının tam olduğunu ifade etti.

 

AYLAR ÖNCESİNDEN BAŞLAYAN PROFESYONEL ZİYARETÇİ ÇALIŞMALARI HIZLA DEVAM EDİYOR

 

Pyramids Group Projeler Direktörü Cüneyt Elbasan yeni yönetimi ile hızlı bir yükselişe geçen MESİAD’ ın projelerini ve son olarak organize ettiği Merter Moda Günleri festivalini ilgi ile takip ettiklerini söyledi. Ortaya çıkan başarılı sonuçların Merter firmalarına ve sektöre büyük ivme kazandırdığına inandığını, aynı zamanda Fas Moda Tekstil ve Aksesuarları Fuarımızda beraber olmaktan memnuniyet duyduğunu dile getirdi.

 

Fuarın profesyonel ziyaretçi çalışmalarından bahseden Elbasan, Türkiye’ de İstanbul Merkez ve Ankara ofis, Irak’ta Erbil, Basra, Bağdat, Mısır’ da Kahire, Avrupa’ da ise Hollanda Amsterdam’ da bulunan yerleşik ofislerimiz ile yine dünya genelinde 70 acente bağlantısıyla büyük bir hassasiyet içerisinde aylar öncesinden başladıklarını ifade etti. Ayrıca 8 Hedef ülke olmak üzere 32 ülkeden alım heyeti organizasyonu planladıklarını belirtti. Fuara, Fas’ lı firmaların ve profesyonel alıcıların büyük ilgi gösterdiğine vurgu yapan Elbasan, Fas’ ta reklam ve heyet organizasyonları için tekstil federasyonu, hazır giyim sanayi odası, dernekler, ticaret odası, yatırım merkezi, Kazablanka belediyesi olmak üzere bir çok kurum ve kuruluş ile anlaşma gerçekleştirildiğini söyledi. Fuar satış ve pazarlama ekibinin fuar tarihine kadar bölgedeki çalışmalarını gerçekleştirmeye devam ederken, ayrıca tüm Türk firmalarını gururla fuara davet ettiklerini söyledi.

Etiketler:
📆 17 Ekim 2014 Cuma 12:42   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ABS Kör Kalıp

KADIKÖY'DE HAVA

İSTANBUL

BLOG

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Üzgünüm, şu anda etkin anket yok.

PUAN DURUMU - SÜPER LİG

BAĞLANTILAR