MENÜ ☰
Volimax
Benim de şirketim var | trink
Kadıköy Gazetesi » Flaş, Genel, Toplum » YTÜ, Patentin Yıldızlarını seçiyor
YTÜ, Patentin Yıldızlarını seçiyor


YTÜ, Patentin Yıldızlarını seçiyor

 
Yıldız Teknik Üniversitesi tarafından düzenlenen “Yıldızlı Patentler” yarışmasıyla, proje ve fikrine güvenen herkes fikrini kazanca dönüştürme şansı yakalayabilecek.
Yıldız Teknik Üniversitesi (YTÜ) Teknoloji Transfer Ofisi (TTO), Çalık Holding Ana Sponsorluğunda ve Elginkan Vakfı  desteğiyle Patentin Yıldızlarını seçiyor.

 

 
YTÜ TTO tarafından düzenlenen etkinlikle; üniversitelerde üretilen bilginin endüstriyel, ticari, sosyal ve kültürel değere dönüştürülmesi amaçlanırken, Türkiye’nin bilim, teknoloji ve sanayide fark oluşturma yeteneğinin geliştirilmesine katkıda bulunacak her kesimden paydaşın katılımı hedefleniyor. Tüm patent ve projelere pazara çıkma imkanı sağlanan etkinlikte ayrıca, sergi alanında patent sahiplerine fikirlerini tanıtma ve sergileme imkanı da sunuluyor.

 

 
Yıldız Teknik Üniversitesi Teknoloji Transfer Merkezinin 31 Ekim’de YTÜ Yıldız Yerleşkesi Oditoryum Salonunda düzenleyeceği “Yıldızlı Patentler” ile  gerçek bir ‘Pazar Yeri’ havası yaratılacak ve konularında uzman üst düzey yöneticilerin, buluş sahiplerinin, yatırımcıların ve sanayicilerin katılımcılarla buluşacağı paneller düzenlenecek. Etkinlikte, Yıldız Teknik Üniversitesi ve diğer üniversitelerden bütün öğrenci, akademisyenlerin yanı sıra, projesine, fikrine güvenen, ticarileşmesini isteyen herkes fikrini kazanca dönüştürme imkanına sahip olacak.
Ayrıntılı Bilgi ve Başvuru için: http://yildizlipatentler.com/

📆 13 Ekim 2014 Pazartesi 13:04   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ABS Kör Kalıp

KADIKÖY'DE HAVA

İSTANBUL

BLOG

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Üzgünüm, şu anda etkin anket yok.

PUAN DURUMU - SÜPER LİG

BAĞLANTILAR