MENÜ ☰
Volimax
Benim de şirketim var | trink
Kadıköy Gazetesi » Flaş, Genel, Toplum » Filmekimi, Kadıköy’e eğlenceli bir partiyle merhaba diyor
Filmekimi, Kadıköy’e eğlenceli bir partiyle merhaba diyor


İstanbul Kültür ve Sanat Vakfı (İKSV) tarafından 11-17 Ekim tarihleri arasında gerçekleştirilecek 13. Filmekimi’nin bu yıl ilk kez Kadıköy’e geçişini kutlamak amacıyla, sosyal sinema platformu Fil’m Hafızası’nın katkılarıyla, “Filmekimi 216” partisi düzenleniyor.

 

 

Anadolu yakasındaki sinemaseverleri bir araya getirecek ve Kadıköy’de haftasonuna renk katacak “Filmekimi 216” partisi, 11 Ekim Cumartesi günü saat 18.00’den itibaren yedi ayrı mekâna yayılacak ve ödüllü yarışmalarla gece boyu devam edecek.

 

 

Mekanları turlayın, yarışın ve kazanın!
Kadıköy’ün ünlü mekânlarından Stereogun, Dunia, Liman Kahvesi (3 mekân), Trip ve Hera’ya üzerinde 13. Filmekimi afişine ait görseller bulunan bardık altlıkları yerleştirilecek. Mekânların en az dördünden bardak altlıklarını toplayarak, 13. Filmekimi afişini tamamlayıp #filmekimi216 etiketiyle Instagram’da paylaşan ilk 20 kişi, Filmekimi 212 partisine davetiye kazanacak.

 

 

Ayrıca, “Filmekimi 216”etkinliğine dâhil olan mekânlarda, sinema sohbetlerine ve yarışmalara eşlik edecek tüm içecekler gece boyunca %10 indirimle sunulacak.

Filmekimi coşkusunu Kadıköy’e taşıyan bu etkinliğe katılım ücretsiz.

📆 02 Ekim 2014 Perşembe 13:34   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ABS Kör Kalıp

KADIKÖY'DE HAVA

İSTANBUL

BLOG

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Üzgünüm, şu anda etkin anket yok.

PUAN DURUMU - SÜPER LİG

BAĞLANTILAR