MENÜ ☰
Volimax
Pilot Garage Kartal
Kadıköy Gazetesi » Flaş, Genel, Gezi-Alışveriş, Mekanlar, Toplum » Annelerin yüzü Kipa’nın “Bebek Dünyası” ile gülüyor
Annelerin yüzü Kipa’nın “Bebek Dünyası” ile gülüyor


Kipa, “Bebek Dünyası” projesiyle aileler ve çocuklar için sunduğu keyifli alışveriş deneyimini bir adım ileri taşıyor.
Kipa mağazaları, yeni hizmete sunulan ve 0-3 yaş arasına hitap eden “Bebek Dünyası” alanlarında keyifli alışveriş deneyimini zengin ürün çeşitliliği, uygun fiyatlar ve eğitici bilgilerle buluşturuyor.

 

 

Annelerin ihtiyaçları doğrultusunda yenilenen ve geliştirilen “Bebek Dünyası” alanlarından ilki, Haziran ayından bu yana Kipa’nın Bornova Forum mağazasında hizmet veriyor. Yıl sonuna kadar üç mağazada daha hizmete sunulacak olan “Bebek Dünyası” alanları, bebekler için ayrı departmanlardaki ürünleri bir araya getiriyor ve annelere alışveriş yaparken ihtiyaç duyacakları tüm ürünleri mağaza içinde dolaşmadan, rahatça bulma imkanı sunuyor. Satılan ürünler arasında bebek bezi, şampuan, hazır mama, mama sandalyesi, puset, park yatak, çocuk giyim ürünleri ve telsiz ile yoğurt makinası gibi annelerin ihtiyaç duyduğu çok sayıda ürün seçeneği bulunuyor.

 

 
ÖZEL YENİ DOĞAN KÖŞESİ

“Bebek Dünyası”nın en dikkat çekici bölümlerinden biriyse, annelerin hamilelik döneminden bebeklerinin üç aylık olmasına kadar geçen süreçte ihtiyaç duyacakları tüm ürünleri kolaylıkla bulabilecekleri özel “Yeni Doğan Köşesi”. Bu bölümde yeni doğanlar için bebek bezinden ağız silme bezine, pişik kreminden yeni doğan tulum ve emziklerine çok sayıda ürün satışa sunuluyor. Kaliteli ve hesaplı F&F tekstil ürünleri ile puset grubu ürünleri de en çok ilgi gösterilen bölümler arasında.

 

 
UYGUN FİYAT VE TAKSİT SEÇENEKLERİ

Ürün çeşitliliğinin müşterilerin talep ve beklentileri doğrultusunda artırıldığı mağazalarda, oto koltukları 39.90 TL, oto yükselticileri 29.90 TL ve park yataklar 119 TL’den başlayan uygun fiyatlar ve 6-12 taksit seçeneğiyle müşterilere sunuluyor.

 

 
ANNELER İÇİN EĞİTİCİ BİLGİLER

“Bebek Dünyası” alanlarında anneler için eğitici nitelikte bilgiler içeren panolar da yer alıyor. Bu alanlarda oyuncak seçiminden, kiloya göre bebek bezi seçimine ve bebek beslenmesi alanındaki tavsiyelere, annelerin günlük hayatını kolaylaştıracak ve bebeklerin sağlıklı gelişimine katkı sağlayacak bilgiler paylaşılıyor. Aynı zamanda alanda bulunan bilgilendirme brosürleri sayesınde de müşteriler bebek bakımı konularında önemli bilgilere ulaşabiliyor.

 

 
KAPIYA KADAR TESLİMAT İMKANI

Diğer yandan Kipa, mağazalarında sunduğu inovatif hizmetlerle de hayatı kolaylaştırmaya devam ediyor. “Bebek Dünyası” alanlarında yer alan Kipa Direkt ekranları aracılığıyla, anneler mağazada bulamadıkları yaklaşık 3500 ürünü de sipariş vererek, istedikleri adrese yollatabilecek. Bu ürünler arasında bebek bezi çeşitlerinden pusetlere ve bebeklere uygun elektronik eşyalara çok sayıda çeşit yer alıyor.

📆 26 Eylül 2014 Cuma 11:39   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

ABS Kör Kalıp
Şeref Bey Döner

KADIKÖY'DE HAVA

İSTANBUL

BLOG

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Üzgünüm, şu anda etkin anket yok.

BAĞLANTILAR