MENÜ ☰
Volimax
Pilot Garage Kartal
Kadıköy Gazetesi » Flaş, Genel, Toplum » Atasun Optik’ten 100.000 Selfie ile Dünya Rekoru
Atasun Optik’ten 100.000 Selfie ile Dünya Rekoru


Optik perakende sektörünün lideri Atasun Optik, yoğun ilgi gören selfie’li reklamkampanyası üzerine başvurduğu GUINNESS WORLD RECORDS ‘Dünyanın En Büyük Online Selfie Fotoğraf Albümü’ rekorunun sahibi oldu ve Türkiye’ye bir gurur daha yaşattı.

 

 

 

20.09.2014 – Hem uzman hizmeti hem de ekonomik fiyatlarıyla sektöründe fark yaratan Atasun Optik’in büyük ilgi gören selfie’li reklam kampanyası dünya rekorunu da beraberinde getirdi. Güneş gözlüğü kullanıcılarının çektiği selfie’lerini selfierekoru.atasunoptik.com.tr adresi üzerinden paylaşmalarına yönelik düzenlenen kampanya ile gözünü GUINNESS WORLD RECORDS ‘Dünyanın En Büyük Online Selfie Fotoğraf Albümü’ rekoruna diken Atasun Optik, Marmara Forum’da gerçekleşen etkinlikte 100.000 selfie’ye erişerek dünya rekorunun sahibi oldu.

 

 

Resmi GUINNESS WORLD RECORDS sertifikasını GUINNESS WORLD RECORDS Hakemi Şeyda Subaşı Gemici’nin elinden alan Atasun Optik Pazarlama Direktörü Aslı Südor, konuyla ilgili yaptığı değerlendirmede rekoru, kendilerini ailelerinin bir parçası gibi hissettiren güneş gözlüğü kullanıcıları ve müşterileri sayesinde kırdıklarını belirtti.

 

 

Atasun Optik olarak vizyonlarını şekillendirirken hep müşterilerinin ihtiyaçlarından ve hayatlarından ilham aldıklarına dikkat çeken Südor, bu ilhamla Türkiye’de “selfie” modasını reklam kampanyalarına taşıyan ilk marka olduklarını söyledi. 2 ay önce güneş gözlüğü kullanıcılarını, güneş gözlükleri ile çektikleri selfie’leri web sitelerinde paylaşmaya davet ettiklerini söyleyen Südor sözlerine şöyle devam etti: “Kampanyamızın görmüş olduğu yoğun ilgi, kendimize yeni hedefler koymamızı sağladı ve aldığımız bu güçle, dünyanın en saygın kuruluşlarından GUINNESS WORLD RECORDS’a ‘Dünyanın En Büyük Online Selfie Fotoğraf Albümü’ rekorunun sahibi olmak için başvuruda bulunduk. Bugün bu rekorun sahibi olmuş olmanın mutluluğunu yaşıyoruz.”

 

 

Dinamik, yenilikçi yapısı ve geniş ürün yelpazesiyle optik perakendeciliğin Türkiye’deki lideri olduklarını vurgulayan Aslı Südor, bugün 12 ilde 97 mağazaya ulaştıklarını ve 1,5 milyondan fazla müşteriyi kalite ile buluşturduklarını söyledi. Südor, uzman ve ekonomik hizmetlerinin yanı sıra düzenledikleri kampanyalarla daha büyük hedeflere tüm Türkiye ile ulaşacaklarını belirtti.

Etiketler:
📆 20 Eylül 2014 Cumartesi 16:18   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

ABS Kör Kalıp
Şeref Bey Döner

KADIKÖY'DE HAVA

İSTANBUL

BLOG

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Üzgünüm, şu anda etkin anket yok.

BAĞLANTILAR