MENÜ ☰
Volimax
Benim de şirketim var | trink
Kadıköy Gazetesi » Belediye, Flaş, Genel, Toplum » Başkan Kılıç partilerin ilçe başkanlarıyla buluştu
Başkan Kılıç partilerin ilçe başkanlarıyla buluştu


“Parti ayrımı yapmadan herkesi kucaklayacağız”

 

 
Maltepe Belediye Başkanı Ali Kılıç, Maltepe’deki siyasi partilerin ilçe başkanlarıyla bir araya geldi. Kılıç, göreve geldiği günden bu yana yaptığı çalışmalarla ilgili ilçe başkanlarını bilgilendirdi.

 

 
Yerel seçim döneminde rakibi olan diğer parti adaylarıyla önceki gün kahvaltıda buluşan Kılıç, bugün de Maltepe’deki siyasi partilerin ilçe başkanlarını kahvaltıda ağırladı. Kahvaltıya Saadet Partisi Mustafa Akın, İşçi Partisi Süleyman Somer, Barış ve Demokrasi Partisi Şahin Özyıldırım, Bağımsız Türkiye Partisi Rıfat Irmak, Özgürlük ve Dayanışma Partisi Mehmet Ataş ve Demokratik Sol Parti Özcan Uslu katıldı.Cumhuriyet Halk Partisi Hasan Solmaz’ın da hazır bulunduğu kahvaltılı toplantıda Kılıç, “Sizler burada partinizi temsil ediyorsunuz. Maltepe’de hangi siyasi görüşten yana olursa olsun, herkesi kucaklamak ve adil olmak istiyorum. Maltepe’nin önümüzdeki 5 yılını şekillendirecek çalışmalarımız olacak. Sizin de önerilerinizi, eksiklerimizi zamanında almak istiyorum” diye konuştu.

 

 

 
“TOPLUMSAL DAYANIŞMA”

 
Maltepe’de daha huzurlu, önyargılardan arınmış bir toplumsal dayanışmanın sağlanmasında bu toplantıların öneminin büyük olduğuna işaret eden Başkan Kılıç, önümüzdeki 5 yılın stratejik planını hazırlamak için sivil toplum örgütleri, siyasi parti temsilcileri, belediye meclis üyeleri ve eski belediye başkanlarıyla bir toplantı yaptıklarını kaydederek, bu hafta sonu belediye meclis üyeleriyle planı değerlendirip, son şeklini vereceklerini ve ay başındaki meclis toplantısına getireceklerini söyledi. İlçe başkanları da Başkan Kılıç’a, kendileriyle bir araya gelip fikirlerini alma noktasında gösterdiği hassasiyet ve iyi niyetli girişimi için teşekkür ettiler.

📆 17 Eylül 2014 Çarşamba 13:13   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ABS Kör Kalıp

KADIKÖY'DE HAVA

İSTANBUL

BLOG

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Üzgünüm, şu anda etkin anket yok.

PUAN DURUMU - SÜPER LİG

BAĞLANTILAR